• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa80 Yeni Roman Ritimleri 800 Backup

OrkestraDoğuş

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
orkestradogus.com
Enst.
Yamaha Or700 V1
Abiler , arkadaşlar pa80 ile yazmış olduğum %90 bana ait olup hiç bir şekilde okutma olmayan ritimleri potpori şeklinde hücum kayıt yaptım paylaşmak istedim umaarım beğenirsiniz.Hepsi yeni tarz ve 800 alt yapısıyla yazılmıştır.Yorumlarınızı bekliyorum olurda beğenilip istek gelirse set yapmaayı düşünüyorum.Saygılarımla...
(not:bi kaç melodi çaldım üzerine adaptaasyon yoktu orada hatalar mevcut maruz görünüz :) )
Video :
Mp3 :

Cevap: Pa80 Yeni Roman Ritimleri 800 Backup

gerçekten hoş olmuş hocam. çalışmalarında başarılar dilerim...

gerçekten süper olmuş eline emeğine sağlık abi style olarak paylaşma imkanın varmı abii...

eline sağlık kardeşim süper

çok sağolun arkadaşlar melodi biraz kofti idare edelim :) ama nasipse 2,4 ve 4-4 yapıcam nasipse onlarıda paylaşıcam

Çok güzel harika.Umarım ilerde paylaşırsın.Bide ordaki asma davulların kmplerini çıkartabilme imkanı varmıdır?

sağolun arkadaşlar teşekkürler ama şu varki bu kart bana ait değil içinden dosya paylaşmam yada içerik olarak mümkün değil.

Abiler , arkadaşlar pa80 ile yazmış olduğum %90 bana ait olup hiç bir şekilde okutma olmayan ritimleri potpori şeklinde hücum kayıt yaptım paylaşmak istedim umaarım beğenirsiniz.Hepsi yeni tarz ve 800 alt yapısıyla yazılmıştır.Yorumlarınızı bekliyorum olurda beğenilip istek gelirse set yapmaayı düşünüyorum.Saygılarımla...
(not:bi kaç melodi çaldım üzerine adaptaasyon yoktu orada hatalar mevcut maruz görünüz :) )
Video :
Mp3 :

card bana ayit değil diyorsun ama ..... bu msj öyle demiyo... beğenilip istek alırsa para ilemi satmak istiyorsun.. saygılar..

Seti satıcam kart almak isteyenler hasan abiden temin edicekler zaten kendisiyle tüm mülkiyeti vermesi için görüşüyoruz ayrıca elle tutulan birşey yok daha.

su 80 harbiden baba alet yani ıvır zıvır yok ritimler ortada :) emeginize sağlık tonlar cok guzel