• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa800 2.750 tl...?...

chevalier_y

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Arkadaşlar;

aşağıdaki linkte; sıfır kapalı kutu pa 800 için verilen 2.750 TL tutar; gerçekçi görünmüyor...İlan fake mi; gerçekçi mi sizce :D

Cevap: Pa800 2.750 tl...?...

ÜRÜN YURT DIŞINDAN GETİRTİLMİŞ Doğrudur Elden Bakma Garantisi Vermiş Koca Kutudan Oyuncak Çıkıcak Değil Heralde :)

Yanlız 1 YIL ULUSLAR ARASI GARANTİLİDİR Bu Kısıma Dikkat Etmek Lazım.

sizce iş görürmü farkı varmı türkiyedekilerden

ŞOKKK FİYATTTTTT a alinan mallarin sonunda genelde ŞOKKK olursunuz Dikkat !

Kemalpasaya gidip elden teslim almaya ozen gosterin ...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ya beyler,bir saniye şimdi..

Ben 2 hafta evvel yurtıdışından gelen bir aylık pa800'ü 1 yıllık a2000 v2 + 2300 tl karşılığında aldım iyi durumda ve mp3 board var diye:confused: bir bardak suyu hakettikmi yani.

Ya beyler,bir saniye şimdi..

Ben 2 hafta evvel yurtıdışından gelen bir aylık pa800'ü 1 yıllık a2000 v2 + 2300 tl karşılığında aldım iyi durumda ve mp3 board var diye:confused: bir bardak suyu hakettikmi yani.

Kusura bakma kardes sen bir bardak suyu degik,damacanayi hak etmissin,yurt disinda 1000 ile 1100 euro arasi sifir kadar temiz hatta sifir gibi pa 800 bulabilirsin.
linkten gorebilirsin son fiyati 1200 eurodur.

ÜRÜN YURT DIŞINDAN GETİRTİLMİŞ Doğrudur Elden Bakma Garantisi Vermiş Koca Kutudan Oyuncak Çıkıcak Değil Heralde :)

Yanlız 1 YIL ULUSLAR ARASI GARANTİLİDİR Bu Kısıma Dikkat Etmek Lazım.

Dostum; 25 yıldır bu işin içindeyi'M...O kutularda o kadar şey gördüm ki; kutudan bir dansöz çıktığın görmedim yalnızca:D Minareyi çalan kılıfını uyduruyor...:)

tel yok; iki gündür mesaj yazıyorum cevap yok...)))

Kusura bakma kardes sen bir bardak suyu degik,damacanayi hak etmissin,yurt disinda 1000 ile 1100 euro arasi sifir kadar temiz hatta sifir gibi pa 800 bulabilirsin.
linkten gorebilirsin son fiyati 1200 eurodur.

Abi eyvallahta,yurtdışından getirmeyide denedim ben,dediğin fiyat + 60 € DHL kargo ve artı %20 gümrük vergisi,artı İstanbul'a yol gidiş geliş masrafı vs derken caydım..Şimdi bu pencereden baksak damacan bardak olmazmı yinede :)

al kardeşim all..türkiyeden bi farkı yoktur..:D :D

bana da mı su içireceksiniz hıı :D