• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa800 bir el atıverin ustalar

tellisaz

Süper Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa900,bağlama
cihazda nasıl bir ayar bozduysam peformans bankalarını alta üste alan en soldaki tuş bu işlevi yapmıyor.ekrandan bank sırasını seçtikten sonra işlev yapıyor.globali sildim eski globali yükledim gene aynı,başka set globali yükledim gene aynı.(tuş tozlu falan değil çalışıyor) lütfen bir tarif edin.
birde diyelim bir set yükledik kendi setimizin globalini yükledik.yüklediğimiz set kendi setimizin global ayarlarında değişiklik yapar mı. selamlar

Cevap: pa800 bir el atıverin ustalar

Alete birde format atip tekrardan os. yükle dene derim..Eger yine olmasa almis oldugun yere götür derim..

hocam genelde şu global yüklemelerinde pa800 biraz karışıyo,özellikle değişik gloabal yükleyince oluyor,cihaza format atıp restore dosyasını yeniden yükleyin,setide tekrar yükleyin,bendede koma tuşunda takılma oluyordu,bastığımda koma verdiğim zaman komayı kabul etmiyordu,tuş çalışıyordu ama arasıra koma vermiyordu,komple format atıp seti yeniden yükleyince sorun tamamen ortadan kalkmıştı,

pa800 ve üzeri orgların genelde çoğu sorunları komple format atıpta seti yeniden yükleyince hallediliyor,format ilaç gibi geliyor orga :)

eğer yüklediğiniz setin global dosyasıda içinde ise evet değişir ve muhtemelen içindeydi ben globali değiştirin derim ayrıca ekran kalibrasyonunu tekrar yapın derim ve yine tuş hassasiyet ayarları olması lazım oralarıda kurcalayın sonuç alamazsanız format atın ve değişik bir set yükleyip deneyin.kolay gelsin...

arkadaşlar 128 mb yazılımlı 16 dk oslu ve versiyon 2.2.şimdi format atarsam bu özelliklerini yitirecek,ram i görmeyecek diye korkuyorum.bunun bir yerlerde bir ayarı olmalı ama kurcalayacağım bakalım bulurum belki.format en son çare.İlginiz için çok teşekürler

arkadaşlar 128 mb yazılımlı 16 dk oslu ve versiyon 2.2.şimdi format atarsam bu özelliklerini yitirecek,ram i görmeyecek diye korkuyorum.bunun bir yerlerde bir ayarı olmalı ama kurcalayacağım bakalım bulurum belki.format en son çare.İlginiz için çok teşekürler

Format at,16dk dosyasini yükle ve setini tekrardan yükle sorun omuyacaktir ancakos 2.1v olani yüklemen gerek cünki pa800 de 2.2 os yükledinmi randiman alamasin.Kolay gelsin.

Format at,16dk dosyasini yükle ve setini tekrardan yükle sorun omuyacaktir ancakos 2.1v olani yüklemen gerek cünki pa800 de 2.2 os yükledinmi randiman alamasin.Kolay gelsin.

Hocam benim cihaz dtl de yükseltilmiş.hem 16sayfa dk var hem açılışta 2.2 yazıyor

sorun olmaz o zaman hocam eğer 2.02 os varsa elinde 16 dk olan bunu dtl veriyor.tabii dtl nin verdiği os ise yükleyin ram i yükseltti iseniz bu şart.

Moderatör tarafında düzenlendi: