• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa800 den pa600 e çeviri

• Konbuyu başlatan bleake
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 8
  • Görülen : 2K

bleake

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa 600 qt
değerli arkadaşlar ve abilerim. pa600 e bazı sesler yüklemek istiyorum. sağ olsun pek çok arkadaş burdan paylaşıyor ama hangi proğramla bu sesleri 600 e uyumlu hale getiriyorsunuz. bu kmf wave olayı nedir. bilen anlatırsa duacı olurum.

Cevap: pa800 den pa600 e çeviri

cevap veren yokmu

bari şu pcmdeki gereksiz seslerden nasıl kurtulacağımı bilen varmı. setin boyutunu düşürmek açısından önemli

pa 800 ün her şeyini pa600 sorunsuz okur.

birader okuduğunu bizde biliyoruz. alasınıda yapıyoruz ama sıkıntı şu; pcm dekigereksiz artıkları nasıl sileriz.

sound'a gir sonra menüye bas samples gibi bişey yazıyo orda ona tıkla..gelen sayfadan üstteki deleteye tıkla enter de olay bu kadar..saygılar hocam...(DİKKAT ET ALTTAKİ DELETE'YE BASMA KOMPLE SETİ SİLERSİN ...ÜSTTEKİ DELETEYE BASICAN)

teşekürler cevabın için.

bulgariaoki kardeş üsteki pcm ne oluyor peki ben sürekli alttaki kinden seti silp yeni set yüklüyorum

üsTEKİ SADECE pcm dosyasınımı siliyor.

üstdeki ekrandan sildiğin ritimler olsun sesler olsun kısa yolunu sildiğin herseyin pcm sini siler alttaki ise komple temizler saygılar