• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa800 e ksf nasıl yüklenir

• Konbuyu başlatan genato
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 4K

genato

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa800
selam arkadaşlar pa800 kullanıyorum ama cihazı daha tam olarak çözemedim
ksf dosyası halinde olan sesler orga nasıl yükleniyor bilen var mı acaba kmp tek dosya olduğu için yükleyebiliyorum onu öğrendim ama ksf klasör içinde birden fazla dosya olduğundan nasıl yükleneceğini çözemedim yardım lutfen

Cevap: pa800 e ksf nasıl yüklenir

arkadaşımızın sorusunu cevaplarken benimkinide aradan çıkarın:)
kmp yükledim ama nereye kayıt oldu bulamıyorum.ram da 77 tane ses var aralarında yok Selamlar

telli saz hocam. sound bas yukarıda piano sesi var oraya tıkla. oradan usere gel+ userden bir boş yer seç. ve geri çık. menuye gir.oradan basic seççeneği var. ona tıkla. osc basice gir üstte ram rom seçeneği var onu ram yap. sesin en sona gelmiştir zaten.sesi dinle. ve yukarıdan sol üst köşede tırnak var ona tıkla. açılan pencereden write sound var ona tıkla. oradan ismini değiştir ve okeyler. ha bir de istediğin yeride seç. işlem tamam. org yanımda olmadığı için ancak bu kadar anlatabildim. faydalı olmuşumdur umarım..

telli saz hocam. sound bas yukarıda piano sesi var oraya tıkla. oradan usere gel+ userden bir boş yer seç. ve geri çık. menuye gir.oradan basic seççeneği var. ona tıkla. osc basice gir üstte ram rom seçeneği var onu ram yap. sesin en sona gelmiştir zaten.sesi dinle. ve yukarıdan sol üst köşede tırnak var ona tıkla. açılan pencereden write sound var ona tıkla. oradan ismini değiştir ve okeyler. ha bir de istediğin yeride seç. işlem tamam. org yanımda olmadığı için ancak bu kadar anlatabildim. faydalı olmuşumdur umarım..
ilgine çok teşekürler üstadım.bir şey daha sormak isterim müsadenizle:nette bir sürü kmp-ksf dosyaları var ben bunlardan istediklerimi seçip orga yüklediğimde normal performans sesleri gibi kullanabilior muyum.yani diyelim bir tulum kmp yükledim artık org bu sesi setin içindeki ses gibi mi görüyor, bir de ses birleştirme nasıl oluyor diyelim ben aynı anda bağlama,kaval,mey seslerini birleştirip yeni bir isimle(diyelim türkü1)kayıt edip program sırasında bu sesi çağırabiliyormuyum?selamlar

konuya cevap yok :(