• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA800 Generic Device Error

• Konbuyu başlatan Fth20
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 3
  • Görülen : 4K

Fth20

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg PA800
Merhaba arkadaslar,

2 gun once pa800ume siteden bir set indirdim ve yukledim. Yuklerken org hata verdi ''generic device error'''. Uzerindeki yarim kalan seti sildim ve baska set yuklemeye calistim yine ayni hatayi vermeye basladi. Bunun ustune nand format normal format yenide os yukleme gibi seyleri denedim ve yenide set yuklemeye calistim yine aynisi. Bir turlu cozemedim bu olayi yardim edebilecek olananiz varmi acaba ? Simididen Allah razi olsun.

Selametle,

Fatih Tuncay

Cevap: PA800 Generic Device Error

muhtemelen yüklemeye çalıştığın set 16 dk os ile hazırlanmış yada düzenlenmiş settir eğer senin klavyede 16 dk os yüklü değilse hata verir sştede mevcut pa800 download bölümünde eğer yine aynı hata veriyorsa başka set dene bi

Cevap: PA800 Generic Device Error

evet bu hatanın anlamı yüklediğin set cihaza uygun değil demek yani eğer 16 dk lık bir setse ve sende 16dk lık os yüklü değilse 8. dkdan sonra olan dataları nereye yükleyeceğini bilemediğinden bu hatayı verir.