• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA800 Hakikaten Güzelmiş

technodex

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
PA4X
Bu gün izmir Bor'da pa800 deneme Şansı buldum, Cihaz hakikaten 10 numaraymış, ketron sx3000 veya pa80 almayı düşünüyordum şimdi hedef pa800:)
Ayrıca İzmir Onur handaki Bor müzikte çalışan arkadaşa ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum.

Cevap: PA800 Hakikaten Güzelmiş

bor muzik kurzweil distributoru olmuş kurzweil sintilerinide dinleme şansı bulsaydınız

Valla hiç aklıma gelmedi sx3000 den başladım pa500 pa800 tyros öyle gittim:)

pa800 turk musikisi için ideal hele bizim gibi barcılar için ama çok arıza yapması beni kuşkulandırıyor yoksa benimde hoşuma gidiyor ritimleri sesleri fakat ömrü ne kadardır tartışılır hani g600 kadar uzun ömürlü olamaz

okan__09okan__09

Moderatör tarafında düzenlendi:

o zaman o çalışan adama helal olsun diyebiliriz...

bu zamanda böyle muzik dükkanı bulmak çok zor msn den trinity aldığım ve daha sonra kendisine sx3000 yada pa1x sordugum prestij müziğin bana cevabı sen benimle dalgamı geçiyorsun oldu? BENDE ONA SORUYORUM her pa1x yada sx3000 soranlar sizinle dalgamı geçti? ne kadar olursa olsun güvendim trinity sipariş ettim geldi 2, alışverişte neden böyle bi izlenim bıraktı bakın mesela üstadım ne güzel diyorsunuz ilgilendi diyorsunuz malesef bu zamanda böylesini bulmak çok zor saygılar

Evet aslında çok önemli bir konu bu, Bizim alacağımız cihazlar öyle vitrinden bakıp alınacak cihazlar değil, İllaki bir parmaklamak lazım denemek lazım. İstanbulta tünelde bir kaç müzik markete baktım adamlara soru bile sormaya cekindim.
Bor daki arkadaş hemen, aç dene bunu dene hatta kendisi bile 2-3 parça çaldı bana yardımcı oldu. Gerçekten adamlar hem müzisyen hemde esnaf.
Tekrar teşekkürler. Keşke ismini sorsaydım aklıma gelmedi:)

ismi önemli değil sonuçta bor müziği temsil ediyor mesela kimi kebapçıya giriyorsunuz kimi diyorki hoşgeldin abi buyrun abi aile yerimiz var vs... kimi giriyorsun yemek gecikiyor bide aval aval suratına bakıyorlar ıykk iğrenç mekanlarda öyle kimi bar a giriyoruz küllüğümüz değişir sorarlar bi mekana girdim elimde sigaram bitmiş yarım saat sonra yere atmak zorunda kaldım ve ben önce 1 bardak çayla sonra bira en son finali rakı ile yapan ben adama çay getir dediğimde adam burası kahvemi diyo yani ilgi çok önemli herkes ilgi aldıkları yere gider buda birer reklamdır

bor müzik çankırı da değilmi ?