• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa800 Hastalığı .s

YiGiTMuZiK

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800 & KORG M3
Arkadaşlar Pa800 Ekran 1 dakıkada bı kararıyor sonra tekrar kendıne gelıyor orgu actm kaboloları kontrol etdım ama bı sıkıntısı yok gıbı .s sorun neden kaynaklanıyor ne kadara mal olur ekran ledlerındemı bı sıkıntı war org sorunsuz calısıyor ancak 1 dakıka bı ekran kararıyor 10 sanıye sonra tekrar kendıne gelıyor

Cevap: Pa800 Hastalığı .s

içine para düşmüş :)

Arkadaşlar Pa800 Ekran 1 dakıkada bı kararıyor sonra tekrar kendıne gelıyor orgu actm kaboloları kontrol etdım ama bı sıkıntısı yok gıbı .s sorun neden kaynaklanıyor ne kadara mal olur ekran ledlerındemı bı sıkıntı war org sorunsuz calısıyor ancak 1 dakıka bı ekran kararıyor 10 sanıye sonra tekrar kendıne gelıyor

bu gibi ufak defek sıkıntılar formatla düzelebiliyor,
yüklenilen setlerden kaynaklanabiliyor,
mesela bende nceki pa800 de orgu açıyordum,pcm ler yüklenirken ışık yanmıyordu ekran donuyordu sonra düzeliyordu,
format attım işletim sistemini seti herşeyi sil baştan yeni yükledim bir daha olmamıştı
dene istersen

bana kalırsa DTL aleti çağırıyor gel gel diye :)
güzel kardeşim aleti formatla os felan yükle şuanki aletin üstündeki seti değilde bundan önce normal çalışan seti yükle sıkıntı devam ederse ekran değişecek.