• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA800 icin hangi OS daha iyi? v2.1 , v2.2 yoksa v2.3 mü?

• Konbuyu başlatan ilkay1
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 25
  • Görülen : 14K
Cevap: PA800 icin hangi OS daha iyi? v2.1 , v2.2 yoksa v2.3 mü?

Selam ustalar, sözü fazla yaymicam...
Basliktada yazdigim gibi, PA800 e hangi OS versionunu yüklemek daha iyi? PA800 icin OS v2.1 , v2.2 yoksa v2.3 mü?
birde aralarindaki farki söylerseniz cok süper olacak.
Benim suanki OS v2.1
Simdiden sonsuz tesekkürler.

2,03 tercih ederim

Teşekkürler

selam abilerim ben oyrenmek istiyorum benim korg pa800 de ram 256 verion 2.02 tir abilem bana yardim edin bana 2.01 256 ram version nasil bulurum bu iyiliyi bana yaparmisiniz abilerim omurboyu duaci olurum tewekkurler abilerim...

korgun pa800 için hiçbir ojinal os datası 16dk içermez yüklediğiniz 16dk os sonradan uydurulmuş modifiye ostur siz siz olun orjinalden şaşmayın sonra orgum kitlenmeye başladı felan demeyin ben v203 kullandım son 4 ay klavyemde o kadar stabilki sıkıntısız takılmadan on numara çalışıyor 16 dk önemli bişey değil 8dk=64 drum kit 16=128 drum kit user drum kitlerden aslında 10 tane kit fazlasıyla yeterli ritim yazmasını org kullanmasını bilene 10 tane drum kit içinde 2 sayfa yani 2dk yeterli :):):) önemli olan dk sayısı değil ramin büyüklüğü ve daha kaliteli daha güzel sample larla dklarınızı oluşturabilirsiniz :):):)

pa800256 RAM CİN MALIYMIŞ OS DE KIRIKMIŞ. nasıl toparalayacam ben bu işi. rtımde sesde arar ara kesılıyor

merhaba arkadasim hersey acemelikle baslar daha sonra ustalasirsin ama her sey icinden gelerek yapacaksin pes etmeyeceksin .gelelim sorunlara normalde 64 mb ram 2.01 16 dk oluyor ,benim seti yüklemissin hata vermis .benim setler hepsi 16 dk yani 16 sayfa drum kit saysi demektir benim setleri gönül rahatliginca yükleyebilirsin iki set haric tosun-pasa mega setler onlar yüksek mb ramler icin .sen setin toplam 72 mb sine bakma pcm mb 64 üzeri olanlari yükleme ben sana 2.01 os ve 16 dk os yi atacagim onlari tek tek yükle bir sorun olursa bana özelden telefon numarani yaz ordan görüselim saygilar.

1- Pa800_Format.pkg; (önce formati at)

2-Pa800_os_res_v201.pkg: (sonra bunu yükle)

3-Pa800_os_v201.pkg. (en son 16 dk yükle )

yüklemeleri sirayla yap .tosun pasa (hüseyin)

merhaba arkadasim hersey acemelikle baslar daha sonra ustalasirsin ama her sey icinden gelerek yapacaksin pes etmeyeceksin .gelelim sorunlara normalde 64 mb ram 2.01 16 dk oluyor ,benim seti yüklemissin hata vermis .benim setler hepsi 16 dk yani 16 sayfa drum kit saysi demektir benim setleri gönül rahatliginca yükleyebilirsin iki set haric tosun-pasa mega setler onlar yüksek mb ramler icin .sen setin toplam 72 mb sine bakma pcm mb 64 üzeri olanlari yükleme ben sana 2.01 os ve 16 dk os yi atacagim onlari tek tek yükle bir sorun olursa bana özelden telefon numarani yaz ordan görüselim saygilar.

1- Pa800_Format.pkg; (önce formati at)

2-Pa800_os_res_v201.pkg: (sonra bunu yükle)

3-Pa800_os_v201.pkg. (en son 16 dk yükle )

yüklemeleri sirayla yap .tosun pasa (hüseyin)
Selam Hüseyin Kardesim Bendede Pa.800. 64.mb.Org Var Bende Orgumu 16.dk,ya cevirmek istiyorum Yukardaki 3.Link:de zannedersem silinmis. Zahmet Olmassa Tekrar Yükleye bilirmisin? Sana Simdiden Tesekkür Ediyorum.Selamlar.