• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa800 intro

orgcu800

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa800
Arkadaşlar sorunum şu; pa800 ritim yaziyorum fakat bir yerde takıldım. Misal intro 1 e ritim yaziyorum ama sarkinin solosunu çalarken sıkıntı yok ama çaldıktan sonra bir dinleyeyim diyorum caldigim solo bozuk caliyo sanki pichbend bozukmuş gibi mi üzeri caliyorum ritim sayfasindada mi üzerini isaretliyorum komalarida veriyorum ama bozuk caliyo sorun nedir acaba?

Cevap: pa800 intro

Arkadaşlar sorunum şu; pa800 ritim yaziyorum fakat bir yerde takıldım. Misal intro 1 e ritim yaziyorum ama sarkinin solosunu çalarken sıkıntı yok ama çaldıktan sonra bir dinleyeyim diyorum caldigim solo bozuk caliyo sanki pichbend bozukmuş gibi mi üzeri caliyorum ritim sayfasindada mi üzerini isaretliyorum komalarida veriyorum ama bozuk caliyo sorun nedir acaba?

Soloyu atarken karar sesini çalcağın yere göre ayarladın mı? ayarladıysan Menü-Style element track controls den akor basıp dinle.ritm yazdığın bölümden dinleme

Ben yazdigim yerden dinledim sanki pichbend bozulmuş gibi sesler kayiyo ama dediğin yerde de bi dinleyeyim yardimin için teşekkürler aksam bakicam

Valla yardimci olursan sevinirim