• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa800 Karadeniz Set?

TransPoze

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG Pa800
Arkadaşlar İlko Levo karttaki gibi horon ve giresun karşılaması (burçin karşılama gibi) ritmlere ihtiyacım var hangi setten bulabilirim site içi çok set var ama hangi sette ne var tam bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum.

Cevap: Pa800 Karadeniz Set?

Fazla arama yok
bende var ama veremem sadece ayhan alptekınde bide bende var zaten set ayhan abının

Ayhan abiye saygım sonsuzdur elinde olan diğer arkadaşlar yardım edecektir elbet.

transpoze ilkolevonun pa800 e çevrilmiş seti var onun içerisinde vardır

Ayhan bey paylaşımda bulunur, kendisine söyleyin....Giresun karşılama ve horon ritimlerini tek olarakda yükleyebilirsiniz.

mustafa hocam tek olarak yükledim fakat kitleri uyuşmadı klavyedeki kitlere..editlemeye çalıştım ama sağlıklı sonuç alamadım..setten kiti direk yükleyebiliyormuyum?
bu akşam halletmem lazım bu işi :(

mustafa hocam tek olarak yükledim fakat kitleri uyuşmadı klavyedeki kitlere..editlemeye çalıştım ama sağlıklı sonuç alamadım..setten kiti direk yükleyebiliyormuyum?
bu akşam halletmem lazım bu işi :(

User Dk içinde kullanılan kitlere load yaparsan kitin sesleri otomatik pa800 e yüklenir.

5 sene sonra adama fena kızdın :)