• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa800 modern set volki

• Konbuyu başlatan volki
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 22
  • Görülen : 10K

volki

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa800
selam arkadaşlar neticede bu set daha önce burdan indirdiğim ve kendime göre düzenlediğim bi settir! dolayısıyla kendi ismimle buraya koymam çok haksızca bişi olduğundan yani bu sete esas emek veren arkadaşlara bu haksızlık olur o anlamda bu sete emeği geçen göktüğ ve raporsuz kardeşime teşekkür ederim elinize sağlık emeğinize sağlık içeriğine gelince komple favorit bölümü başka setlerden güzel ritimlerle takviye edildi bi deneyin derim ve pa2x karaboncuk settende bi (asmalı 9-8) looplu ritim ilave edilmiştir güle güle kullanın :)

Cevap: pa800 modern set volki

paylaşım için saol..kardeş...da bu setin gerçek ismi ne tam anlayamadım da.... volki set mi...göktuğ set mi...? sen hangi setin üzaerine ilave ve değişiklikler yaptın yani...

Moderatör tarafında düzenlendi:

bu set göktüğ ve raporsuz arkadaşlarımın modern set adını verdikleri set tabanlıdır yani ama favorit kısmı tamamen değişiktir

sağolasın eyvallah...teşekkürler...

performans sesler nasıl ? ekleme yada efektlerde değişiklik varmı ?

seslerdede tabiki değişiklik var örneğin synth sesler ekledim pop tarzına yatkın

arkadaşlar az önce yükledim bu seti. format atıp yükledim orguma ses falan çıkmadı acaba neden? ramde 9 s boş yer var. aç kapa yaptım ama ses hiç gelmedi? sizce sebebi ne olabilir?

ben haporlorü globalden kapalı kullanıyorum bu seti.. globalden aç kullan yani bi sorun yok rahat olabilirsin

Moderatör tarafında düzenlendi:

link ölmüş yenilersen sevinirim kardeş emeğine sağlık

not: seti indirdikten sonra setin isminin sonuna nokta koyup rar yazin sonra winrarla aciliyor:)