• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa800 mp3 board müzik formatı

• Konbuyu başlatan dzenga
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 7
  • Görülen : 4K

dzenga

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Arkadaşlar şimdiye kadar yaşamadığım bir convert olayını anlatacağım.

Audio formatı olan bir şarkıyı TOTAL CONVERTER ile mp3 yaptım , orgumda okutamadım , aynı şekilde nokia olan telimde denedim okutamadım.

Ama zaten mp3 olan tüm şarkılarımı senelerdir çalıyorum Pa800 boardımla ?

Yorum yapabilecek , konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar , fikirlerini belirtsin lütfen.

Cevap: Pa800 mp3 board müzik formatı

Encoder - decoder sorunu

programla alakalı bi durum mp3ü yüksek çözünürlükte çevirdiysen örn 128 bit ten üzt o zaman okumaz

programla alakalı bi durum mp3ü yüksek çözünürlükte çevirdiysen örn 128 bit ten üzt o zaman okumaz

Ne şekilde yapmalıyım , fikir verirmisiniz rica etsem

Konuyu biraz açarmısın Melih

Mp3 yaptığınız encoder yani kodlayıcı ile klavyenizdeki mp3 decoder yani kod çözücü, mp3 okuyucunun uyumsuzluğundan olabilir.

Mp3 encoder olarak genelde sorunsuz olarak çoğu platformda çalışmaktadır.

Bunun dışında dönüştürdüğünüz mp3'ün 192kbps'yi geçmemesine dikkat ediniz. Bunu anlamak için kabaca bir yöntem kullanabilirsiniz: 1dk'lık bir mp3 1MB'ın altında olur.

Encoder vs. değişikliği için programın yardım dosyaları ya da internet sitesinde bilgi mevcuttur.

Mp3 yaptığınız encoder yani kodlayıcı ile klavyenizdeki mp3 decoder yani kod çözücü, mp3 okuyucunun uyumsuzluğundan olabilir.

Mp3 encoder olarak genelde sorunsuz olarak çoğu platformda çalışmaktadır.

Bunun dışında dönüştürdüğünüz mp3'ün 192kbps'yi geçmemesine dikkat ediniz. Bunu anlamak için kabaca bir yöntem kullanabilirsiniz: 1dk'lık bir mp3 1MB'ın altında olur.

Encoder vs. değişikliği için programın yardım dosyaları ya da internet sitesinde bilgi mevcuttur.

teşekkürler

Arkadaşlar şimdiye kadar yaşamadığım bir convert olayını anlatacağım.

Audio formatı olan bir şarkıyı TOTAL CONVERTER ile mp3 yaptım , orgumda okutamadım , aynı şekilde nokia olan telimde denedim okutamadım.

Ama zaten mp3 olan tüm şarkılarımı senelerdir çalıyorum Pa800 boardımla ?

Yorum yapabilecek , konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar , fikirlerini belirtsin lütfen.

Ben sorunumu çözdüm fakat aynı sorunu yaşayacak arkadaşlar için şöyle ifade edelim:

TOTAL CONVERTER yerine AXARA AUDİO CONVERTER kullansınlar , bu program boyutu normal ayarlamakta olup hem pa800 mp3 boardın hemde Nokia ( benim telim ) telefonlarının şarkıları okumasına olanak veriyor.