• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa800 Öneriyormusunuz

muratcaner88

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa800
3-5 Gün içerisinde sıfır kapalı kutu pa800 almayı düşünüyorum.Sizce almalımıyım özellikle kalite bakımından nasıl buluyorsunuz düşüncelerinizi alabilirmiyim.

Bazende kendime şunu soruyorum.Pa800 Almıcamda baska ne alıcam aletmi var gibisine :) Pa1x var değerinde ama sıfır bulması problem pa2x var fiyat çok uçuk

Önermiyorum diyen kısaca cevaplarda sebeb acıklarsa cok sevinirim.Bende güzel yorumlarınızı okumuş ve kendimi bilgilendirmiş olurum

Sevgiler saygılar

Pa 800 iyi alet sitde bol bol nevalesi var sifir alacaksin garantisi var.

Korg Pa800 ve Pa2x için Baykal USB Dinleyiniz

giris.jpg

bende öneririm çok kaliteli bi alet kasası sağlam bende var zaten şu an her tarz yaparsın her konuda işini görür saygılar...

bende öneririm arkadaşım..her tarza gider ve gerçekten özellik olarak başka bişey beklemezsin aletten..bende çok istiyorum bir tane 800 ama maddiyat el vermiyor işte.Problem yaşayanlar oldu ram den dolayı ama benim çevremde bu sorunu yaşayan çıkmadı henüz..paran yetiyosa al derim kısaca..

en önemlisi sample var bunu unutmamk gerek
çok güzel bi alet
paranın hakkını verio
ben pişman olmadım aldıgıma...

cihaz güzel ama anlatığınız kadar sağlam değil kullanışlı ve pratik ram olayı var ona dikkat etmek lazım

hiç düşünme bile al....

saygılar....

ben tavsiye etmem korg alacaksan pa serisi al yoksa yamaha or700tr v2 iş görür ve kalitedende ödün vermez

hocam zaten 800 de pa serisinden yani adı pa800 bilip bilmeden yorum yapmayalım hocam ve çok güzel orgtur eğer durumun varsa tyros al 4-5 sene rahat rahat kulanırsın al benimde durum yok diye a1000 var clasik bi alet şimdilik işimi görüyo eğer bi durumumu düzeltiyim ya or700 v2 yada tyros 1-2 almayı bpilanlıyom o zamanki durumuma bağlı
saygılar...

Moderatör tarafında düzenlendi:
pa800 ram yakma olayı garanti kapsamına gırmedıgını soyluyorlar dogrumudur?

böyle bir sacmalık olamaz çünkü klavye ıcındekı elektronık parcaların en onemlılerınden bırı ram gırmıcekte ne gırcek.evimizde kullandıgımız bilgisayarların ramlerinin bile ömür boyu garantisi var :D:D:D

çok ilginc gercekten birinin yorumunu okudum 80 dolar + kdv odedım dıyor