• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa800 ROM arizasi

ismail05

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa800 gem wk8se
Pa800 rami gormuyor neden rom arizalidir deniliyor nerden bulabikiriz rom ve fiyati nedir acaba

Cevap: pa800 ROM arizasi

arkadasim 256 ram var.sahibinden.com da ali isminde antalyadan bi arkadas satiyor.

Arkadaşım rom değil Ram,rom ayrıdır.Rom bilgisayarın fabrika seslerinin ve ritimlerinin işli olduğu bölümdür,senin galiba ram'in yanmış veya problemli.Eğer 64 Mb.ram yeter dersen piyasada çıkma çokca bulabilirsin ve taktığın anda alet tanır,ama yok 64 MB.bana yetmez ben 256 Mb.lık ram takacağım dersen,piyasadan bu rami bulabilirsin,hadi taktın diyelim alet 256 Mb.rami görmez sadece 64 mb. olarak görür.Bence sen bu işi DTL nin yetki verdiği izmirde bulunan bir korg servisine taktır.Hemde garantili olur.Aletini tam kapasitede kullanırsın.

Arkadasim rami gormuyor bi kac tane ram takildi gormuyor baska klavyede goren ramlari benim klavye gormuyor

ismail abı nedır bu pa800 den çektıgın be bnce gonder dırek dtl ye sorunu çözsunler