• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa800 UserDK Problemı.

• Konbuyu başlatan bhathu
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 7
  • Görülen : 2K

bhathu

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa 800
Arkadaşlar...Pa800 Kullanıcısıyım Ve Piyasadaki Çeşitl, Setlerde Kendı Zevkıme Gore Rıtımve Sesler Alıyorum.Durum Kıtlerı Yukluyorum once Sonra Rıtımlerı Ve Sorunsuz Calısıyor.Taki Orgun Icındekı setı Usb ye Alana Kadar.Usbye Alıyorum Sonra Baska Set Yukluyorum Daha Sonra Kendı setımı Yukledıgımde Dk dakı Kıtlerı Org Yuklemıyor.Tekrar En Bastan tek tek yuklemem gerekıyor....Neden Kaynaklanaıbılır...

Cevap: Pa800 UserDK Problemı.

?? guncelll??

usb ne format at seti save yaparken dikkat et hepsini save yaptımı diye oda olmadı orguna formatla oyle dene bi

denedım abı hepsını dk dakı kıtlerı atıyo ama pcmlerı atmıyop okumuyo. sound>recorrdan hafızaya bakıyorm 699 sn. ama netten ındırdıgım bı set yukledıgımde herhangı bır sıkıntı yasamıyorum.

denedım abı hepsını dk dakı kıtlerı atıyo ama pcmlerı atmıyop okumuyo. sound>recorrdan hafızaya bakıyorm 699 sn. ama netten ındırdıgım bı set yukledıgımde herhangı bır sıkıntı yasamıyorum.

hocam seti usb ye kopyalarken karşına panel çıkıyo ,paneldeki kutuların hepsi işaretli olması gerekiyo sanırım oradaki kutulardan bazıları işaretli olmayabilir,

misal
saund
pcm
global
perform
style
v.s. v.s bunların hepside işaretli olması gerekiyo,biri işaretli olmazsa set düzenli çalışmaz tekrar yükleyince,

silbaştan yapacan malesef banada olmuştu aynı

bılıyorum abıcım zaten hepsınde tık ısaretı war.acaba orgun herhangı bı menusunden falan pcmlerı sabıtlıyoruzmu.yada global ayarlarından olabılırmı.cunku orga format attktan snrakı varolan globalı degstrmıyorm ben gnelde.

pekı tekrar olurmu abı sanada olms aynısı.cokta ugrastıyyo drumkıtlerı falan yazarken...