• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa800 yardım arkadaşlar..

TransPoze

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG Pa800
Arkadaşlar elimde bir adet zurna kmp dosyası var.bunu alete yüklemek istiyorum fakat yapamadım birtürlü..öncelikle sample info ya baktığımda 998596 byte ve 10 sn. görünüyor..RAM deki boşluk ne durumdadır anlamadım?aletteki ram 64 mb.
USB den kmp dosyasını gösterip load dediğimdede "file not found" çıkıyor yüklenmiyor..acaba kmp dosyasımı bozuk,yoksa yermi yok çözemedim yardımlarınızı bekliyorum.

Cevap: Pa800 yardım arkadaşlar..

Arkadasım bnde pek bılmıyorum ama forumdad dolaş buluırsun anlatımlı media tusundan mı load tusundan mı oluor du pek bılmıyorum bılenler mutlaka yardımcı olur ama pa800 download ı dolas

yükleyişi biliyorumda hata veriyor onu çözemedim..bide ram kapasitesinin ne durumda olduğunu anlayamadım..

kmp usb den load olarak yüklenmez..saunda bas.recorda bas.menü-multisampleye bas.üst tırnaktan import yap...10 sn yerin az..biraz rami boşaltt
not,kmp ve ksf uzatıları aynı dosya içinde olmalıdır

Moderatör tarafında düzenlendi:

kmp usb den load olarak yüklenmez..saunda bas.recorda bas.menü-multisampleye bas.üst tırnaktan import yap...10 sn yerin az..biraz rami boşaltt
not,kmp ve ksf uzatıları aynı dosya içinde olmalıdır

Abi yüklemeyi dediğin yerden yapıyordum fakat ksf dosyaları ayrı klasörde olduğu için yükleniyormuş artık yükledim canavar gibi oldu.ramdede 3sn. lik boşluk kaldı bu akşam ilk işim ramde temizlik olacak.çok teşekkürler bilgin için.