• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa800 yardım arkadaşlar

bişrihafi

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
or700tr de direk usb den ritim okutabiliyoruz.acaba 800 de usb den direk ritimleri okuyormu yoksa orgamı kaydediyoruz.örnek mesela orga göktuğ seti yükleyip ayrıcada herhangi bir usb setide kullanma şansımız varmı.teşekkürler.ayrıca hangi usb seti tavsiye edersiniz.ben gazinoda çalışıyorum.

Cevap: pa800 yardım arkadaşlar

32*13=416 adet ritim yükleye bilirsin pa800 e (favorite 10 bank +user 1-2-3 bank)

aynı anda tek seti kullana bilirsin
fakat farklı setlerdeki ritimleride yüklediğin setle beraber kullanmak istiyorsan ritimin ait olduğu setin gerekli drum kit lerine ve pcmlerinede ihtiyacın olacaktır
yada dışardan sete yüklediğin ritimi mevcut setin drum kit ve pcm yapısınsına görede düzenleye bilirsin.

teşekkürler.yalnız benim istediğim usb den direk ritim okutabiliyormuyuz orga yüklemeden

pa800 de direkt usb den ritim okutma gibi bir özellik yok

piyasada satılan kilitli usb setler de dahi ilk olarak seti alete yüklersin (global+multisamle+sound+pcm+performans+pad+style dosyalarını) aleti açarken kilitli usb takılı olur ve pcm dosyasını aktif hale getirir.
yani usb set usb üzerinden kullanılan bir set anlamına gelmiyor ritim olarak dahi

pa800 de direkt usb den ritim okutma gibi bir özellik yok

piyasada satılan kilitli usb setler de dahi ilk olarak seti alete yüklersin (global+multisamle+sound+pcm+performans+pad+style dosyalarını) aleti açarken kilitli usb takılı olur ve pcm dosyasını aktif hale getirir.
yani usb set usb üzerinden kullanılan bir set anlamına gelmiyor ritim olarak dahi

teşekkürler kardeşim sağol ilgin için

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri