• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa800 yardım lütfen

çaba -müzik

Tecrübeli Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.serkanhoca.azbuz.com
Enst.
KORG PA 3X
pa800 ü yeni aldım yani 1 hafta önce. alışmaya çalışıyorum daha önce a1000tr ve g1000 kullanıyordum ve hiç korg kullanmamıştım merak ettiğim bi çok şey var ama öncelikle şunu sormak istiyorum pa800 kullanıcılarına bir sette aradığımız herşey bulunmuyorsa ve canlı çalarken bir istek gelirse ve o istenen şarkı ya da türkünün altyapısı başka sette varsa ve onu yüklemek de en az 15 dk alıyorsa bu durumda nasıl bir çare vardır? Benim aklıma mevcut ritmlerden ve seslerden birini kullanmak geliyor bunun dışında da bir yol var mıdır? Klavye güzel midi okuyor. Elinde pa800 e okutacağım midisi olanlar varsa bana verebilirler mi? sanat-türkü-pop-nostaljik.Son olarak şunu belirtmek istiyorum piyasada karadeniz ağırlıklı çalışan pa800 kullanıcıları yöreye özgü en zengin set hangisi belirtirlerse sevinirim. Ayrıca sadece güncel ve popüler introlu şarkı ritmlerinden oluşan set varsa hangisidir? Yanıtlarınız ve yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Cevap: pa800 yardım lütfen

Öncelikle hayırlı olsun, ritm konusu dediğiniz gibi set yüklemek çok uzun bir iş, ama istediğiniz bir set içerisinden tek tek ritmler de alabiliyorsunuz ama alt yapıda ki kitlerin uyması lazım uymazsa garip sesler gelebiliyor(denedim biliyorum :D ) benim cihazda albayrak set yüklü setin içerisinde baya introlu güzel ritmler var bi arkadaş da albayrak modern set ile uyumlu ritmlerini yanyınlamıştı onun içerisinde de birsürü ritm var hepside işe yarar. Midi konusuna gelince çoğu midiyi okuyor özel pa800 midileri çok az bendeki midileri paylaşırım 1 saate kadar, pa80 midilerini de sorunsuz okuyor benim denediğim kadarıyla.