• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa800 Yardım

adam_gibi

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Selamün Aleyküm arkadaşlar yeni pa800 aldım ve sizlere Pa800 le ilgili bir kaç sorum olacak yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

1 Orgdan flash belleğe seti nasıl yükleyebirim?

2 Flash bellekten orga tek tek sevdiğim ritim ve sesleri nasıl atabilirim?

3 Ritimin kitlerini nasıl değiştirebilirim?

4 Yaylı sesin arkasına ney koymak istiyorum veya kanun arkasına yaylı sesini koymak sitiyorum nereden nasıl yapabilirim?

5 Orgda yaptığımız değişikliği nasıl kaydedebilirim? (Mesela yaylıların sesini kıstım akorları artırdım veya azalttım)

6 Birde benim orgun mikrofonun ikinci girişi çalışmıyıor ışık yanıyor konuştuğumda fakat orga ses gelmiyor kulaklığı taktığımda da ses kesilmiyor bunların ayarı var mı acaba?

Cevap: Pa800 Yardım

Selamün Aleyküm arkadaşlar yeni pa800 aldım ve sizlere Pa800 le ilgili bir kaç sorum olacak yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

1 Orgdan flash belleğe seti nasıl yükleyebirim?

2 Flash bellekten orga tek tek sevdiğim ritim ve sesleri nasıl atabilirim?

3 Ritimin kitlerini nasıl değiştirebilirim?

4 Yaylı sesin arkasına ney koymak istiyorum veya kanun arkasına yaylı sesini koymak sitiyorum nereden nasıl yapabilirim?

5 Orgda yaptığımız değişikliği nasıl kaydedebilirim? (Mesela yaylıların sesini kıstım akorları artırdım veya azalttım)

6 Birde benim orgun mikrofonun ikinci girişi çalışmıyıor ışık yanıyor konuştuğumda fakat orga ses gelmiyor kulaklığı taktığımda da ses kesilmiyor bunların ayarı var mı acaba?

yeni orgunuz hayırlı olsun,alttaki linklerde sorduğunuz soruların cevabı var inceleyin isterseniz
LİNK 1

LİNK 2

Abi ben bu linklerin arasında orgtaki setin flash belleğe nasıl yükleneceği konusunda bir yazı göremedim yüklemenin nasıl yapıldığını anlatabilir misiniz?

Abi ben bu linklerin arasında orgtaki setin flash belleğe nasıl yükleneceği konusunda bir yazı göremedim yüklemenin nasıl yapıldığını anlatabilir misiniz?

pa800de usb ye seti yedeklemek
usb yi orga tak
1.media tuşuna basınız,

2,ekranın en altında save seçeneğine dokunun

3,karşımıza ALL yazısı çıkacak üzerine tıklayın

4,save to yazısına dokunun NEW SET dokunun isim yazın ok basıyoruz olay tamamdır,
not,seti yedekleme işleminde eğerki karşımıza çıkacak olan panelde pcm saund perform style pad gibi dosyaların karşısındaki kutular işaretli değilse hepsini işaretleyin,işaretli ise sorun yok,eğerki işaretli olmayan varsa mutlaka işaretleyin sadece işaretli olanlar usb ye atılır buna dikkat edin,

Teşekkürler Allah razı olsun zaman ayırıp yardımcı olduğun için