• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa800256mb a karşılık pa600+galaxi not1 takas ?

• Konbuyu başlatan bleake
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 3
  • Görülen : 1K

bleake

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa 600 qt
arkadaşlar bende pa600qt var. üzerinde müthiş bir set var ki onuda verecem. yanında bir tanede kullandığım galaksi not 1 de verecem. klavyemle 2 tane düğün çaldım ve çok temiz bakarım. tamir görmedi tornavida bile değmedi. telefon ise internetten baktım 450-650 arası değeri 2. elde. ayrıca setimin bir benzeri daha yok ki kendi düzenlediğim settir. üzerinde 3x sesleride mevcut ağarlıklı olarak. aslında klavyemi satma sebebim bir türlü yumuşak tuşlara alışamam. yoksa aletten öyle memnunum ki. düşünen varsa ....

Cevap: pa800256mb a karşılık pa600+galaxi not1 takas ?

teklifimi kimse beğenmedi zannımca. :)

Klavyenin rakamı şu kadar , telefonun net rakamı bu kadar ikisine toplam olarak biçtiğim değer budur dersen mutlaka birileri teklifinle ilgilenir....Bence ikisinin net rakamını söyle ki sonuca daha çabuk ulaşırsın diye düşünüyorum...

aaaaa evet doğru olabilir. bak ben bunu yazmadım ama zaten piyasa belli diye yazmadım. klavye için 3000 telefon içinde en aşagı değerini istiyorum toplamda 3450 eder. bu şekilde kendi klavyesiyle takas düşünen arkadaşlar varsa anlaşabiliriz diye düşünüyorum.pa 800 estetik olarak da en az benim 600 kadar temiz olmalı ve tamir görmemeiş olmalı. pichmender tamiri olabilir o sorun değil. samimi ve sitemizin üyesi güzel arkadaşlarımla güven ve saygı çerçevesinde alışveriş yapabiliriz. dürüstlük esastır. cep numaram 05462782315

Moderatör tarafında düzenlendi: