• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa800_os_v201 16 DK

RaPoRSuZ

Co Admin
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa3X
Orgu Kapatın İntro 1 E Basarak Orgu Açın Usb Den 16 dklık OS Dosyasını Seçip Yükleyin Bu Kadar Basit

Alternatif Linkler

Ekli dosyalar

• Pa800_os_v201.rar
    4.5 MB · Görülen: 1,376
  • Pa800_res_v201.zip
    7.8 MB · Görülen: 14
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Pa800_os_v201 16 DK

Bu os mun cihaza zarar verdiği yok bazı özellikleri çalışmadığı söyleniyor, hatta can başar bey de öyle bir açıklama yapmıştı sanırım. Bu konuda bilginiz var mı.
Siz yüklemişseniz nasıl bir os bilgi verirseniz memnun olurum.

Bu os mun cihaza zarar verdiği yok bazı özellikleri çalışmadığı söyleniyor, hatta can başar bey de öyle bir açıklama yapmıştı sanırım. Bu konuda bilginiz var mı.
Siz yüklemişseniz nasıl bir os bilgi verirseniz memnun olurum.

benim ram imi yaktı ve yüklerken ekran ayarı bozluyor dikkat edinformatta atamyorsunuz bende yaklaşık 2 3gün sonra ram imi yaktı bu program dikkatli olun ark. 64lük ram olan kişiler sakın yüklemesinler

benim ram imi yaktı ve yüklerken ekran ayarı bozluyor dikkat edinformatta atamyorsunuz bende yaklaşık 2 3gün sonra ram imi yaktı bu program dikkatli olun ark. 64lük ram olan kişiler sakın yüklemesinler

Ram yanmasının sebepleri çok farklı aslında.Firmanın suçu bu.

Hiçbir Sorun Olmuyor Ben Yaklaşık 8-9 aydır kullanıyorum hiç bir sorun olmadı os yuklediğiniz zaman ekrar ayarı yapmalısınız Globale Basılı Tutun Ekran Ayarları Gelir

Bu Os Rem Yakmaz Orgu Bozmaz Merak etmeyin

Hiçbir Sorun Olmuyor Ben Yaklaşık 8-9 aydır kullanıyorum hiç bir sorun olmadı os yuklediğiniz zaman ekrar ayarı yapmalısınız Globale Basılı Tutun Ekran Ayarları Gelir

Bu Os Rem Yakmaz Orgu Bozmaz Merak etmeyin

yükledim hiç sorun yok çok teşekkür ederim hemşo. Zaten pa800 teknik kullanım veya bir çok şeyini biliyorum o konuda sorunum yok. Ram da yansa ram tamir ediyorum elimde yedek parça var.
Sorum şu olacak? Şimdi 16 sayfa dk var. Bunları nasıl doldurabilirim veya pa2x seti şu durumda çalışırmı bu cihaza.

saygılarımla.

arkadaşlar bu os ile gelen yeni özellikler nelerdir bilgi verebilir misiniz?

User dk drum kiti 16 sayfa oluyor, normalde 8 sayfa idi. Bu demektir ki tam dolu olsa piyasada bir çok ritimler uyumlu hale geliyor.
Onun dışında bir artı özellik göremedim şu an. Ama bu özellik bile müthiş bir fayda özellik.

Bu Sadece Dk Sayfasını Artıran Ozelliktir

Pa2x setlerini okumak için reminizi 128 mb yukseltmelisiniz

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri