• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA80RİTİM Yükleme ACİİL!!

26mustafa26

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa80
Merhaba saygı değer müziyen arkadaşlarım hardislikli korg pa80nim var ona set yüklicem fakat user 1 user 2 user 3 ritimleri yükledikten sonra diğer bölümdeki favorite deki ritimleri yüklemek istiyorum yani bank 1 bank2 bank 16 ya kadar seti full yüklemek istiyorum ama bir türlü bulamadım nasıl yüklerim anlatırmısınız seti bütüm full halini yükleyecem şimdiden teşşekürler arkadaşlar :)

Factory Steyle yi of yap sonra dilediğim kart setini veya ful setini yükle ister komple ister Bank olarak istersen tek tek sıkıntı olmaz yeterli kartına uyumlu veya kartsız set olsun. Kolay gelsin Saygilarımla

Asamalar sunlardir Disk tusuna basiniz gelen menuden utilities tusuna basiniz karsiniza gelen yeri page + tusuyla ileletiniz orda factory stle protect goreceksiniz onu off yapiniz sonra riitiminizi yuklerken size nereye gondercem der siz de ban 1 bank 2 seklinde fabrika ritimlerinin oldugu yerleri secebilirsiniz iyi bayramlar