• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa900 e 4700 tl verilirmi

Cevap: pa900 e 4700 tl verilirmi

Abilerim, kardeşlerim; verdiğiniz içten cevaplar için çok teşekkür ederim içimdeki tereddüdü kaldırdınız
bu forum sitesi baya hoşuma gitti

bir kaç gün içinde set ler için yazarım
herkese saygılar sunuyorum

şu an kapalı 4250 4300 civarı zaten bilginize izmirden esnaf abimiz dir

şu an kapalı 4250 4300 civarı zaten bilginize izmirden esnaf abimiz dir

Nasıl oluyor bu?? Kart dahil fiyatmı bu? Ben 10 ay önce dolar kuru 2.03 iken 2250$' a aldım,üstelik megamüzikten..Fiyat olarakta kuruş indirim alamadık,sizin önerdiğiniz faturalı ve kartlımıdır??

Bu arada megamüzik sitesinde Pa800 var,900 yok :) Bu nasıl iştir anlamadım..

Moderatör tarafında düzenlendi:

muhtemel yurt dişidir... gerci şans işi benım alette cpu arızası cıktı garantıden deiştiler boyle durumda cok canınız acır garantılı aletlerden şaşmayın derim heleki korg olunca...

vaaay be 9 ay önce ilk pa900 alan bendim aletin özelliklerini üstünlüklerini anlattım ve hep ters cevaplar aldım pa800 tutturmuş gidiyordu herkez ama dedim ilerde herkez pa900 alacak dedim ve dediklerim çıkıyor.

İstanbuldan aldım 4700 tl ve t11 kartlı+çanta+usb+sehpa sadece eksisi kargoyu bana ödetecek
onu kandıramadım az daha üstelesem herhalde klavyeyi hediye gönderecek sadece kargoyu öde diyecek
aldığım kişi arkadaşım alışına verdi
saygılarımla

bu arada benim bu ilk orgum, anlıyor felan sanmayın sadece yazılımcı olduğumdan database ini biliyorum kısa sürede çalmada amator lige çıkarım sonrada üstatlarımızın sayesinde iyileşiriz ve süper ligde top koştururuz
yani sizlerin desteği ile
ben trakya bölgesi a101 de bilişim sistemleri yöneticisiyim
yoğun ve stresli bir işim var çok kafa patlatıyorum günün çoğu zamanı bilgisayar başında geçiyor.
kafa dağıtmam için doktorum entruman çalmalısın dedi bende klavye alışkanlığı olduğundan org araştırdım ve karşıma bu org çıktı
100 ü aşkın tanıtım videosu ve kullanım klavuzunun neredeyse tamamını okudum
elime almadan söküp takacak haldeyim sayılırım :)
işin esprisi bir yana gerçekten merak ediyorum elime aldığımda nasıl bi şey ortaya çıkacak
eğer kafa dağıtmak yerine daha beter kafa yorarsa buradan birine uygun fiyata satarız
saygılarımla

hocam bukadar yorum karşısında bence de almalısın zaten 900 ü tanıdıkça seninde fikrin değişecek şimdiden hayırlı olsun ben mart ayından beri 900 kullanıyorum bence fiyatını fazlasıyla hak ediyo

Korg serisinin en iyi saundunu veren klavyelerden biri .pa3x i verip pa900 aldım gayet memnunum ,pa900 alayımmı bu para verilirmi diyen arkadaşlar gönülleri rahat olsun siz pa900 ü alın yeterki cihazınızı hor kullanmayın emin olun o sizi yarıyolda bırakmaz.

en iyisini yapmışsın hocam... amatör biri de olsa parasının satın alabileceği en pahalı aleti satın almalı diye düşünüyorum.