• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa900 kullanıp beyenmeyenler buraya

Cevap: Pa900 kullanıp beyenmeyenler buraya

özelden cevap verdim ancak güncellemeden öncede böyle ise donanımsal bir sıkıntı var anladığım. DTL yolu görünmüş sizin alete

aleti tanımalısın :D
LOWER UPPER SPLIT tuşlarına dikkat et

Löplmpkmpkmpkö

zamanında roland e 70 te 8 turk rıtmıyle nasıl havalara ucuyorduk
şimdi pa 900 e laf mı edılır ? )))))

Bende pa900 aldım,10 üzerinden 10 veriyorum,harika bir alet.iyiki almışım diyorum

Arkadaslar bende yakin zamanda pa 900 alacagim yorumlarinizin hepsini okudum bu gün cihazi gittim gordum,cihaz cok hos.bende şuan yamaha psr 640 var herhalde bu orgdan sonra pa900 uzay mekigi gibi gelecek...selametle...

abi bende pa3x le..ama bildigim kadariyla pa 900 ile ayni ozellikde ... ben 1 ay kadar oldu aldigim ..bawliktada belirtdigin gibi ufak tefek ayar sorunlarim var...yardim istigicektim sizden mumkunse... bende turk dili var ...koyuyorum ama dil degiwmiyor... bide sese effect veriyorum ama duzenlemeden cikinca ses effekti vermiyor ..nasilsa oyle kaliyor... menuden effecte gidip effekt veriyorum yine ayni...ses kuru duz ses ama ayrlarina girince effectli ses cikiyor... bi yardim etseniz memnun olurum... ben kendim azeriyim ama surekli girdigim site burasi...bawlik ilginc gelince giriyim dedim...

eline saglık

tşkler eline saglık