• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa900 kullanıp beyenmeyenler buraya

Cevap: Pa900 kullanıp beyenmeyenler buraya

güncel konu

hocam pa 600 nasıl parasına göre ev kullanıcısıyım yada şöyle soralım a2000 den sonra pa 600 alınca kendimi üst segment almış gibimi yoksa attan inmiş .. gibimi bir yorum alsak

hocam pa 600 nasıl parasına göre ev kullanıcısıyım yada şöyle soralım a2000 den sonra pa 600 alınca kendimi üst segment almış gibimi yoksa attan inmiş .. gibimi bir yorum alsak

yamahaya müdahale edemiyosun kullanıcıya kapalı korg sana bambaşka gelecektir. korgta oynarsın kurcalarsın her sette farklı bir alete dönüşür alet sonra 5 ay sonra bilmediğin bi menüye girersin çok hoşuna giden bir özellik keşfedersin mutlu olursun ama yamahadaki kulağının alıştığı soundu bekleme. farklı sert bir soundu var biraz metalik ama kullanım kolaylığı ve diğer özellikleri seni cezbeder daha prof bi seriye geçmeni tavsiye ederşm pa900-pa3x gibi.... ancak ev kullanıcısı amatör takılcaksan pa600qt yeterli bk5-te yeterli sahnede pratiklik adına korg tercih edilir...

şahsen bende pa800 den yamaha a2000 e geçecektim plus emo usb li ama pa900 e geçtim iyikide pa900 almışım :)

hocam ben şimdi bu konuşmadan sonra şöyle anladım paran varsa pa900 al yok a2000 duruyorsa macera arama eğer sattıysan ve para eridiyse pa600 al.

sağol hocam

hocam ben şimdi bu konuşmadan sonra şöyle anladım paran varsa pa900 al yok a2000 duruyorsa macera arama eğer sattıysan ve para eridiyse pa600 al.

sağol hocam

valla beklentine göre değişiyor

ben çalarım ritim yazarım evde takılcam sesler tatlı olsun sample olmasada olur dersen bk5
yok ben çalarım aletde işlevli olsun mp3 çalsın sample ses olsun dersen pa600
pa600 basit kalır mikrofonda gireyim efektler olsun vokaller olsun çift mp3 olsun daha profesional olsun dersen pa900 alcan
en iyisini istiyosan çokta prof müzik yapabiliyosan ketron audya 5
bir altı pa3x
ritim yazarım aleti kurcalamam üstünde ne varsa yetinirim genelde batı çalıyom dersen bana yeter dersen yamaha a2000

hocam gayet açıklayıcı oldunuz teşekkür ediyor ve pa 600 arayışına devam ediyorum. paramız o kadar ancak

Pa 900 kullanip begenip hemde boyle bir baslik acmaniz cok garip

Pa 900 kullanip begenip hemde boyle bir baslik acmaniz cok garip

beyenmeyenlerin ne sebepten beyenmediklerini öğrenmek amacıyla açtım eğer yanlış bir bilgi varsa bunu düzeltmek adına saygılarımla

Konu amacina ulasmis pa 900 u begenenler çoğunluk ta yani reklamin iyisi kotusu olmaz diye tamda buna denir iste tebrikler