• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA900 set

• Konbuyu başlatan scart
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 31
  • Görülen : 14K
Cevap: PA900 set

global+menü den ''mode preferences'' e tıkla orada pad le ilgili bi kutucuk var tam adını unuttum onun kutusundaki işareti kaldır (seçili olmasın.
sonra media tuşuna bas usb yi seç yüklemek istediğin seti seç load de (all seçeneği işaretli olarak) ama set yüklemeden önce factory restore mi reset mi neydise artık oradan bi fabrika yarlarına dönüyorum sonra bu işlemleri yapıyorum ki sende öyle yapıyosundur :)

evet dogru simdi bakacam

ben sana anlatayım olayı sende korgtr11 sd kartı yok neden yok diye sorarsan almanyadan almışın cihazı bu sd kart harici satılıyor türkiyede içinde geliyor.

dogrudur ben genellikle buradaki set leri usb stick ime yükleyip öyle orguma takiyorum..sd kart degil...

selam ve sevgiler. Set için tesekkürler.

yükledim ve denedim, fakat bazi sesler yerinde degiller.
Zurna sesleri falan yoktur.

sts sesler bulunamiyor.

Normalmi ?

selam ve sevgiler. Set için tesekkürler.

yükledim ve denedim, fakat bazi sesler yerinde degiller.
Zurna sesleri falan yoktur.

sts sesler bulunamiyor.

Normalmi ?

slm....sts sesleri benim toplamış olduğum ritimlerde bulunan sts lerdir..bende onların karşılığı olan sesler olmadığı için ya hiç ses çıkmaz yada farklı bi ses çıkabilir..ama userdeki stsleri ve bazı ritimlerdekileri kendim koyduğum için onlar tutar..zurna sesi hiç yok diyorsan eğer orada bi yanlışlık var çünkü bi kaç zurna kendim ekledim..bi aksilik olup olmadığını user 1 deki ritimlerle dene..onların pad leride sts leride çalışıyor olması lazım

emeğe saygı

Cevap: PA900 set.Buyrun

Gerçekçi olursak..ercan senin master eq varya pa3x sound..ne bicim.sound varya mukkemel bisey...

pa900 de şuana kadar en iyi sound u bu ayarlarla aldım pa3x benzediğinden sounda pa3x sound yazdım ancak yeni çalışmalarım var en mükemmel sound u yakalayana kadar devam .

pa900 de şuana kadar en iyi sound u bu ayarlarla aldım pa3x benzediğinden sounda pa3x sound yazdım ancak yeni çalışmalarım var en mükemmel sound u yakalayana kadar devam .

Evet doğru ercan
Simdikteb tsk ediyoruz paylasdigin için :)
Simdiye kadar en begendigim
Kral usb..halay olsun slow halk türküler olsun
Kaliteli ritim ile sesler..
Bir kac eksik var ama tamamlamak icin bizler variz

evet doğru ercan
simdikteb tsk ediyoruz paylasdigin için :)
simdiye kadar en begendigim
kral usb..halay olsun slow halk türküler olsun
kaliteli ritim ile sesler..
Bir kac eksik var ama tamamlamak icin bizler variz

kral usb ilk çıktığı gün elime geçti bizim burada o sete herkes güldü :d gerçekten komik bir set gördüğün en kötü setler arasında.

Almanya da dogdugum için
HalaY filan olsun gayet güzel ..
Her set dde ayni ritimleri var.ayni halay ritimleri.var bu tip ritim lazım