• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pad daki koma yetkisine basıyorum bir üst sese koma veriyor çok acil yardım Lütfennn

piyanist_90

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Piyano_ PA80 org
Sa üstadlar. ben pa 80 org kullanıyorum. bu gün orgun flash kartına farklı set yüklettim. flash kartı orga taktıktan sonra bir ritm seçip koma vereyim dedim. komayı bastığım sese değil onun bir üst sesine verdiğini farkettim. pad 1 Querter yani koma yetkisi doru ama neden öyle yaptığını bir türlü çözemedim. Örneğin La minörden bir şarkı çalacam si ile fa#'e koma vermem gerekiyor. ben basıyorum si ile fa# e ama do-sol# e koma veriyor. bana acil yardımda bulanacak arkadaşllar sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. dediğim gibi POadlarda sorun yok pad1 de koma yetkisi var şu an ...

Cevap: Pad daki koma yetkisine basıyorum bir üst sese koma veriyor çok acil yardım Lü

globall ayarlından scalle modu equal olsun ve scalle tnspose ayarında post-kb & sacalle olsun

Cevap: Pad daki koma yetkisine basıyorum bir üst sese koma veriyor çok acil yardım Lü

Allah razı olsun hocam deniyeceğim olursa yazıcam

Saolaısn kardeşim yaptım.