• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pad sürekli çalsın nasıl yaparım pa 800 ?

saliverdim

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
bir kit içideyim ve bu kitle bi pad yaptım new pad ile.pad calıyor ama sürekli hale getiremedim.

loop yazısını bulup tıklamalıyım diye dusundum ama ne pad edit içinde var nede pad edit shiftte :(

Cevap: pad sürekli çalsın nasıl yaparım pa 800 ?

iyi bak pad record yaparken menu ye basinca gelen secenekleri kontrol et one shot veya loop secenek karesi gelir.loop isaretle pad wright yap.

new pad yerine baska isim verebilirsin.yazinin ustunu tikla isim yaz

new pad yerine baska isim verebilirsin.yazinin ustunu tikla isim yaz

usta 24 saattir arıyorum valaha bulamadım.

pad edttten tekrar padıma girdim.
menü bastım zaten 6 adet kısım var1

event edit pad edit pad track control pad hord table import ve exxport var.

ben hepsini didik didik ettim bulamadım hangisinde ve nerede rıca etsme sölermisiniz ?

menüye basma pad'i yazdığın sayfada bir sekme var genelde yeni pad yazdığında orası ONE SHOT şeklindedir onun üzerine dokun LOOP yap daha sonra üst sağ tırnak WRITE PAD pad' e isim ver koyacağın yeri seç OK de bitti..

menüye basma pad'i yazdığın sayfada bir sekme var genelde yeni pad yazdığında orası ONE SHOT şeklindedir onun üzerine dokun LOOP yap daha sonra üst sağ tırnak WRITE PAD pad' e isim ver koyacağın yeri seç OK de bitti..

baktım ama yok.
ntt içlerindede yok ki zaten hepsini denedim loopum 1 kere calıp susuyor

RESME BAKARMISIIZ LÜTFEN

yardım lütfen

yardım lütfen

Pad Track kontrols->Sound/Expression->Pad Type-(One Shoot-/Loop) sec ve bos kareyi isaretle.

Ayrica Korg Pa Türkiye Sayfasinda bütün orglarin Kullanim Kilavuzu bulunur.Bu Pa800 icin olan kilavuzdan sayfa 138.den alintidir.saygilar.

Pad Track kontrols->Sound/Expression->Pad Type-(One Shoot-/Loop) sec ve bos kareyi isaretle.

Ayrica Korg Pa Türkiye Sayfasinda bütün orglarin Kullanim Kilavuzu bulunur.Bu Pa800 icin olan kilavuzdan sayfa 138.den alintidir.saygilar.

nasıl göremedim abi anlamıorum çok teşekkür ederim.aslında 2 sorum daha var ama utanıyorum arık :)