• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pad Türk filmi efekti YARDIM

yusufkarakus

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG pa 3x pro, Bağlama
Arkadaşlar bu Kemal Sunalın Ne çalayım şaban ramazan oynak bişeyler çal gibi efektler hangi sette bir bilen var mı bir link falan atabilir misiniz?

Cevap: Pad Türk filmi efekti YARDIM

Bir kez daha sorumu güncelleyeyim, bilen yokmu arkadaşlar? Bu efektler haangi sette?

Bir kez daha sorumu güncelleyeyim, bilen yokmu arkadaşlar? Bu efektler haangi sette?

arkadaşım pa900 son setim diye paylaştığım bir set vardı sitede onun içinde hepsi mevcut yanlız o efek sesler drum kitlerde dene bak hangisinde olduğunu hatırlayamadım 900 ü de sattım bakayım desem

Hasan kardeş; teşekkürler fakat link çalışmıyor, pa900 son setim'in bir başka linkini atabilecek bir başka arkadaş, lütfen...

Hasan kardeş; teşekkürler fakat link çalışmıyor, pa900 son setim'in bir başka linkini atabilecek bir başka arkadaş, lütfen...

akşam ilgilenirim arkadaş arkadaş bulamadım herhalde silinmiş birde bunu dene bunun içinde de olabilir yada sitede indirenlerden iste kusura bakma

Moderatör tarafında düzenlendi: