• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Paff.Star Backup

Cevap: Paff.Star Backup

eyvallah ali abi ellerin dert görmesin çooook teşekkürler hemen indirip deniycem çok merak ettim sonra yorum yaparım kart hakında Allah razı olsun emeğine sağlık..

Amin yoldaş,meslektaşım benim...İnşallah beğenirsiniz...Saygılarımla

çoook teşekkürler üstad.ayrıca sınavının başarılı geçtiğine çok sevindim.saygılar...

pal view proğramıyla tüm ritimleri ve performans enstrumanlarını gördüm.içerik çok ii.tabii dinlemek için elimdeki karttakini silip üzerine bunu yükleyecem.benim yapacağım bişey değil.izmitteki arkadaşlardan yardımcı olacak birini bulabilirsem yükleyecem.olmazsa istanbula gittiğim bir zaman yeni karta yükletirim.yaylılar ve piyano bol miktarda var.tam benim aradığım gibi.tabii diğer enstrumanlar da mevcut.bu arada karta yükleyen arkadaş potpori şeklinde ritim ve sesleri tanıtırsa bu da süper olur.saygılar.....

Amin yoldaş,meslektaşım benim...İnşallah beğenirsiniz...Saygılarımla

sayın ali abi ben yükleyemedim birinci crd yükleniyo ikinci crd hata veriyo yükleyen arkadaş varmı bilmiyorum ama bendemi sorun var anlamadım saygılar..

sayın ali abi ben yükleyemedim birinci crd yükleniyo ikinci crd hata veriyo yükleyen arkadaş varmı bilmiyorum ama bendemi sorun var anlamadım saygılar..

Orgta HDD varsa oraya yükle ordan karta at...Yoksa başka bir disket dene...Eğer hata devam edecek olursa yeniden CRD yapayım...1 saatlik bir uğraş bu...Eğer sağlamsa boşyere uğraşmayayım sevgili arkadaşlar...Değilse canınız sağolsun yine uğraşırım, hemde seve seve...Saygılarımla

Moderatör tarafında düzenlendi:

evet yok mu karta yükleyen...

Orgta HDD varsa oraya yükle ordan karta at...Yoksa başka bir disket dene...Eğer hata devam edecek olursa yeniden CRD yapayım...1 saatlik bir uğraş bu...Eğer sağlamsa boşyere uğraşmayayım sevgili arkadaşlar...Değilse canınız sağolsun yine uğraşırım, hemde seve seve...Saygılarımla

Selam Ali abi bende hdd yok disk vasıtasıyla yüklüyorum sadece sizin de dediğinizgibi başka disk denedim hemde sıfır hiç kullanılmamış ama yine aynı sorun var müsait zamanınızda ilgilenirseniz sevinirim kartına yükleyende yok galiba sitede kimse yorum yazmıyo saygılar...

Selam Ali abi bende hdd yok disk vasıtasıyla yüklüyorum sadece sizin de dediğinizgibi başka disk denedim hemde sıfır hiç kullanılmamış ama yine aynı sorun var müsait zamanınızda ilgilenirseniz sevinirim kartına yükleyende yok galiba sitede kimse yorum yazmıyo saygılar...

tamam ertac üstadım...Eve gidince tekrar CRD'lerini alacağım...Saygılarımla

bekliyoruz üstad.içeriği hoşuma gitti kart ve setin.istanbula gittiğimde ilk işim bu kart ve setini yüklemek olacak.kendim yapamıyorum bu kart backup yükleme işini.problem giderilirse hemen arşivime atayım.saygılar....