• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

parayla bulamıycanız set ve dewamı gelicek

• Konbuyu başlatan can
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 27
  • Görülen : 8K
Cevap: parayla bulamıycanız set ve dewamı gelicek

merhaba müzisyen kardeşim..linkten şuan indiriyorum, inşallah bir sorun çıkmaz. PA900 kullacısıyım. kapasitesi 196mb. rahat rahat yer var..PA800'ün bazı ritimlerini birebir okuyor. trakya yöresine uygun 9-8 kafa ritimler istiyorum. inşallah içerisinde bulurum. emeğine, yüreğine sağlık. saygılarımla; huseyin babacan- çorlu

hocam seti bizzat pa900' e yükledim.. bazı ritimler bozuk.. fakat işin en güzel yanı pa800'de deneme yaptım. abi varya resmen bir tarafım düştü.. inanılmaz 9-8 ritimleri. kafa ritimler var. trakya yöresine çokı uygun.. inanırmısınız. aynı ritimle başla aynı ritimle düğünü bitirirsin. bu kadarmı güzel ritim olur..bu tarz ritimlerin yaratıcılarına ve bizlerin hizmetine sunan, paylaşan herkesten allah razı olsun. emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. saygılarımla;Hüseyin babacan çorlu

demekki sen benımm suan 800 ü dinlesen şook olursunn yardımcı olurum sana 0546 236 00 12 suan yurt dısındayım ama en kısa zamanda doncem bana msj atarsın ben corludan babacan diye tanırım kaydederım numaranıı elımde cokk fazla halıı var o setlernn

Can kardeşim o setleri burada paylaşsan da hepimiz memnun olsak olur mu? :)

demekki sen benımm suan 800 ü dinlesen şook olursunn yardımcı olurum sana 0546 236 00 12 suan yurt dısındayım ama en kısa zamanda doncem bana msj atarsın ben corludan babacan diye tanırım kaydederım numaranıı elımde cokk fazla halıı var o setlernn

Can kardeşim o setleri burada paylaşsan da hepimiz memnun olsak olur mu? :)

burda paylaşırsan bizlerde deneriz...

teşekkürler

teşekkür saol paylaşım için

çok çok teşekürler saygılar