• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pax1 kötü diyen arkdaşlara kapak olsun 2013 özel setim

• Konbuyu başlatan can
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 10
  • Görülen : 5K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

can

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
ÇOKKK İNSAN PA1X DEVRİİ KAPANDI DİYO YAA KAPAK OLSUNN BU RİTMLER ASLINDA PAYLAŞMIYCAKTIM AMA NEYSE BUNLARIN COK COK FAZLA HALİ VAR ELİMDE NE KADAR X2 X3 800 KULLANAN VARSA GELSİNLER KLAVYELERİ KOYALIM YANYANA BASTIRSIN BEDAVAN VERİCEM ALETİİ neler neler var elimde nelerrr

Cevap: Pax1 kötü diyen arkdaşlara kapak olsun 2013 özel setim

setii yükeyemiyom 0546 236 00 12 arayın yardımcı olrum emo board yoksada calısır set

set görünmüyorr

Can, hani nerde set? PA1X `i kenara koyduk PA600 aldik set yok diye. neyse senin seti bekliyoruz?

Set yok can kardeş bende pa1x le pa600 arasında sıkışıp kaldım ay sonunda 2sinden 1ini alıcam

2400tl vericem aleti alette yok yokk

bu konu umarım kapatılır..adam reklamını yapmak için boş konu açıyor sonra set değil orgunun fiyatını atıyor bilmem be..para ile satacaksan delikanlı gibi satacam de alan alır..

...Kardeşim sen bi başlık atmışın ve linkini de vermemişin..link nerde diyenlere de cvp..bile vermemişin...bu ne demek oluyor ya sen milletle dalgamı geciyorsun...önce bunun bi açıklamasını yaparmısını..??? admin arkadaşlar lutfen ilgilensinler..

...X1 asla kötü değil aksine çok çok sağlam...AMA ARTIK DEMODE OLMAAYA BAŞLADI...Sitemize bakarsan son 3 yılda X1 e 10 tane YENİ NEVALE YOK..ama PA-800 e EN AZ 100 tane nevale var...bu en büyük ispatı da bu....

...X1 in demode olmaya başlamasının NEDENİ İSE; sadece 32 MB.. oldugu için kapasitesi çok az olmasıdır... ve kendi setimize baska setlerden begendiğimiz 3-4 sesi ve 3-4 ritmi aldıkmı hemen MEMORY FULL diyor ve kapasitesi doluyor.. sırf bu yüzden artık demode olmaya başladı....X1 e 64 MB veya 256 MB... ram olsaydı adamlar PA-800 ve X3 ü satamazlardı ki...yani...

...PA-800 ise 64 MB yani X1 in 2 katı.. ki PA-800 ü çözdukce kendi setimi olusturuyorum..bu sefer 64 MB.. bile su an setimi olusturmak için bana yetmiyor...ya 256 RAM takdıracam yada X3 alcam artık başka çaresi yok....

kendi setime başka setlerden istediğim ses ve ritimleri alamayıp kendi setimi istediğim gibi olusturamayacaksam... napcam ki ben o orgu elden cıkarıp satcam...sende oyle yap bence...

hocam klavyeni satacaksan satıyoru bölümüne aletin resmini, fiyatını, irtibat numaranı yazıp konu açıyosun nasiplerini bekliyosun. böyle işkembe'i kübradan yok efndim set paylaşıyorum, yok efendim kapak olsun falan filan yazmıyosun. insanları boş laflarla umutlandırmıyosun. konu kapanmıştır. buda sana kapak olsun :)

Furalabi üstadım çok hoşgörülü bir şekilde kapatmışsın konuyu yoksa ben farklı bir tarzda kapatacaktım, teşekkür ederim...

Büyük harf ihlali, Türkçe kurallarına aykırılık ihlali, anlamsız başlık ve içerik ihlali, tahrik edici polemiğe yönelik başlık ve içerik ihlali, konuya ithafen yazılanlara cevap vermeme saygısızlığı ilk gözüme çarpanlar...

Birdaha böyle konu aç kapak nasıl oluyormuş gör Can'ım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...