• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PC den orgun beynine nasıl girerim

cinobela

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 55
s.a arkadaşlar pc den orgun beynine nasıl girebilirim system dosyalarına vs...
sample okutmaya çalışıyorum

Cevap: PC den orgun beynine nasıl girerim

Keşke o kadar kolay olsaydı. Bence boşuna uğraşma. Pa serilerinin ses doayalarını yükleyip, orjinalinde kullanılan seslere benzer sesler atayarak güzel sonuçlar alıniyormuş, deneyebilirsin.

ben ses editlemiyeceğim alete hazır meyan ve çeşitli insan sesleri eklemek istiyorum

Pa2x de styplay/media tuslarini ayni anda basili tutarak orgu actjgjnda oluyor pa 55 de stylplay/disk olarak bir dene. saygilar

bunu yapamazsın demiyorum .çünkü yapabilirsin .yanlız orgun beynine veya sistem dosyalarına girdiğin anda yapmak istediğin işlemi bir yazılım olarak oraya ilave etmen lazım.bunu yapmadıktan sonra elde edebileceğin iki sonuç var .bir mevcut sitemi bozmak çalışmaz hale getirmek .iki yaptığın herşey doğru çalışsa bile orgu açıp kapatınca herşeyin kaybolması çünkü sisteme yazılım olarak yaptığın işlemi tanıtman lazım. sistem ve depo bereber çalışır fakat fakat sistem komut göndermedikten sonra depo sadece bekler...

Pa2x de styplay/media tuslarini ayni anda basili tutarak orgu actjgjnda oluyor pa 55 de stylplay/disk olarak bir dene. saygilar

çok teşekkür ederim kardeşim peki bana 2x sistemini kopyalayıp verebilir misin ? yada pa800 ün ??
convert işlemi düşünüyorum lütfen yardımcı ol

bunu yapamazsın demiyorum .çünkü yapabilirsin .yanlız orgun beynine veya sistem dosyalarına girdiğin anda yapmak istediğin işlemi bir yazılım olarak oraya ilave etmen lazım.bunu yapmadıktan sonra elde edebileceğin iki sonuç var .bir mevcut sitemi bozmak çalışmaz hale getirmek .iki yaptığın herşey doğru çalışsa bile orgu açıp kapatınca herşeyin kaybolması çünkü sisteme yazılım olarak yaptığın işlemi tanıtman lazım. sistem ve depo bereber çalışır fakat fakat sistem komut göndermedikten sonra depo sadece bekler...

sanki biraz zorlarsak bk5'in içine sample ses hatta durum kitleri atabilirz gibi geliyo bana!!!

o değilde başlık ilginç olmuş :D

cinobela mesajini gec gordum Raporsuz benden hizli davranmis