• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pedal tavsiye...

klavyeci07

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg PA600
Arkadaşlar şu an pa600 var nasipse daha sonra 3x e geçiş yapacağım....Her iki alette de kullanabileceğim bir pedal arıyorum...Yani klavyedeki piyano seslerini uzatacak...Bir de kullanan arkadaşlar var mıdır..Acaba gerekli midir...Çünkü daha önce hiç kullanmadım...Slow parçalarda kullanılıyor diye biliyorum ama yanlışım varsa düzeltin...Bilgi verebilirseniz çok memnun olurum..Saygılar....

Cevap: Pedal tavsiye...

Bu videodaki pedal gibi....Tam da aradığım bu şekilde....

Bence gerekli diye düşünüyorum.Şahsen şuan elimde bir klavye yok ama pa500tr alınca bence yanına alacağım bitane sustain.slow parçalarda çok iyi duygu katıyor.Şahsen slow takılacaksan bence al.ben biraz piyano ağırlıklı takıldığım için alacağım.Zaten klavyede piyano çalacaksan kullanmaman eksiklik olur.

Bence gerekli diye düşünüyorum.Şahsen şuan elimde bir klavye yok ama pa500tr alınca bence yanına alacağım bitane sustain.slow parçalarda çok iyi duygu katıyor.Şahsen slow takılacaksan bence al.ben biraz piyano ağırlıklı takıldığım için alacağım.Zaten klavyede piyano çalacaksan kullanmaman eksiklik olur.

Sonuna kadar size katılıyorum....Kullanan arkadaşlardan yorumları bekliyorum....

Hangi marka model tavsiye edersiniz....

Güncelll....

Tavsiyem half-pedal(yarım pedal-sesleri pedala tam bastığının yarısı kadar uzatır) özelliği olan bir pedal alman.bana kalırsa yamaha nın bir ürününü almanı tavsiye ederim hem uzun ömürlü olur.şu tip bir pedal almanı tavsiye ederim ama bu linkteki pedalın half pedal özelliği var mı bilmiyorum.

Sustain volume pedalı arıyorsun sanırım bende elimde var birtane lazımsa makul fiyata vereyim

Tavsiyem half-pedal(yarım pedal-sesleri pedala tam bastığının yarısı kadar uzatır) özelliği olan bir pedal alman.bana kalırsa yamaha nın bir ürününü almanı tavsiye ederim hem uzun ömürlü olur.şu tip bir pedal almanı tavsiye ederim ama bu linkteki pedalın half pedal özelliği var mı bilmiyorum.

Çok teşekkür ederim....

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri