• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

performans yükleme

piyanisteren

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arkadaşlarım merhaba bi sorum olacak

1. örneğin A setin ritimleri mükemmel ama performans sesleri hiç çalmıyor veya berbat. B setinde ritimleri kötü sesleri güzel . sesleri güzel olan setin performansını ritimleri güzel olanınkine ekliyorum ama ritimler çalmıyor bu kez de. bu işlem nasıl gerçekleşir yani sesleri ve ritimleri güzel olan iki seti nasıl birleştiririm

Performanslar editlenmiş seslerdir yani diyelim user1 bankasında klarnet sample var user2 bankasında da sax sesi var bunların ıkısını birleştirip ses olarak performansa kaydediyoruz ve buna örnegin: super sax ismini veriyoruz... yani uzun lafın kısası seti değistirirsen diğer setin ses bankaları yüklenir sesleri ( eğer orgun ramin'de yeterli yerin varsa ) ilk önce user bankalarında ki yerlerini bulup o şekilde tek tek atman gerekiyor. toplama set deniyor buna. ayni işlemi korg pa manager programıyla yapabileceğin gibi orgtan bakarak tek tek elle yükleyerek te yapabilirsin...

LİNK EKLİYORUM BU YOUTUBE VİDEOSUNDA ANLATILIYOR...

anladım kardeşim teşekkür ederim. setin performans seslerini sildiğim zaman ritimlerde çalmıyor