• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

piyanist kadir

• Konbuyu başlatan sekooo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 13
  • Görülen : 5K

sekooo

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
a1000tr
gorundugune gore kadir kardesimde bu psr9000 var ve detaylı bılgı almak istiyorum
0543 297 64 37 numaradan ulasırsan sevınırım

Cevap: piyanist kadir

var dı :) yardımcı olurum abi arıcam seni

ve ya merak ettiklerin varsa burdan da cevaplayabilirim

psr 9000 nin detaylı özellıklerını yazarsanız daha anlasılır özellıklerını

psr 9000 nin detaylı özellıklerını yazarsanız daha anlasılır özellıklerını

64 mb sample ram, 32 user voice, mic vokal, 6 adet ses çıkış, 3 adet line giriş, harddisk, tüm aletlerden ritim dönüştürme oluyo, ve daha baya bi özellik var cihazda.anlatmakla olmuyo görüp incelemek lazım...tek olumsuz özelliği ağırlığı ve pichbenti.

yaw git gide bu psr 9000 ısınmaya başladım kafam esecek yakında alcam wallaha :) herşey var nasıl tutulmadı bu alet anlamadım.

yaw git gide bu psr 9000 ısınmaya başladım kafam esecek yakında alcam wallaha :) herşey var nasıl tutulmadı bu alet anlamadım.

neden tutmadı biliyon mu :) user drum kit olayı yok alette.drum kit yüklemek istediğin zaman seslerin olduğu bölüme kaydediyosun o da çok yer kaplıyo...aslında can başar bunu yapabilrdi.or700e yaptığı gibi bu alete de çip yapsaydı hem sample yüklenebilen hem de or700 ritimlerini direk okuyan bi cihaz olurdu....tutmamasının nedeni bu işte.

alete kit atılmıyor mu?

alete kit atılıyor tabiki, aletin tutmamasının sebebi, çıktığı yılda kimse samplenin ne demek olduğunu bilmiyordu :) üzerindeki arabic kitle yazılmış ritimleri dinleyenler de aleti sevmediler haliyle. bu alet tyros'tan önceki son alettir, 9000'in devamı olarak tyros çıkmıştır.

alete kit atılıyor tabiki, aletin tutmamasının sebebi, çıktığı yılda kimse samplenin ne demek olduğunu bilmiyordu :) üzerindeki arabic kitle yazılmış ritimleri dinleyenler de aleti sevmediler haliyle. bu alet tyros'tan önceki son alettir, 9000'in devamı olarak tyros çıkmıştır.

aletin sample sayısı çok az.32 adet user voice, 170 civarı da sample sayısı.korg pa80 de 999 sample sayısı var.aradaki en büyük fark bu.ondan tutulmadı bu cihaz.yani buna bağlı olarak yamaha psr9000e 3 adet kit atılırsa hiç ses atılamaz.ya da 1 adet kit yüklüceksin.gerisi ses olacak.çok düşük bi kapasite.