• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Piyanist Zurnaci Sazci Klarnetci Muzisyenler

SAZHEYETİ Hocam geçen hafta benim düğünde bi zurnacı vardı adam düğün başlamadan ufak rakıyı devirdi allahım yaaa kafayı syırttı bana adam pistten ne düğün sahibi neben indiremedik bir buçuk saat üfle babam üfle millet sıkıldı gitmeye başladı adam hala çalcam diye zırtladıp durdu baktım olcaa yok bende açtım ritmi girdim yk kardeşlerin tekno halayına öleee olmaz büüüle olur hesabı seninki gelmiş haaalaa mikrafonu uzatta ona üfleyem diye yanımda zırtlatıp durdu bune şimdi ..)

SAZHEYETİ Hocam geçen hafta benim düğünde bi zurnacı vardı adam düğün başlamadan ufak rakıyı devirdi allahım yaaa kafayı syırttı bana adam pistten ne düğün sahibi neben indiremedik bir buçuk saat üfle babam üfle millet sıkıldı gitmeye başladı adam hala çalcam diye zırtladıp durdu baktım olcaa yok bende açtım ritmi girdim yk kardeşlerin tekno halayına öleee olmaz büüüle olur hesabı seninki gelmiş haaalaa mikrafonu uzatta ona üfleyem diye yanımda zırtlatıp durdu bune şimdi ..)

Nevarda kablosunun ucu boşta olan bir mikrofonu da Zurnaya tutaydın :D
Saygılarımla,

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri