• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

piyanistim-iş arıyorum

erhan@erhan

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
i-30
20 yıldır piyanistlik yapıyorum.istanbulda oturuyorm.düğün salonlarınnda iş arıyorum.irtibat:0539 872 87 21

Cevap: piyanistim-iş arıyorum

inşallah bulursun hayırlı bir iş

sağol kardeşim.

vallaha çoğu müzisyenin derdi bu işsizlik bende çanakkaledeyim sezon bittiğinden beri ses seda yok inşallah bulursun.

bu işler bitti artık gerçekleri görelim arkadaşlar gel çalış diyen yerlerde para vermiyor

evet doğru söylüyorsun herkes kendi menfaatini düşünüyor kimse karşısındakinin yerine koymuyor kendini

arkadaşlar bu iş bitmez. bitemez. herkes her yıl devamlı evleniyor. mutlaka canlı müzik isteyenler olacaktır. ne yaparsanız yapın bu piyanist-şantörlük işi bitmez yani. belki sokaklardan düğün salonuna taşınır, belki teknolojiye kendini çok kaptırır ama bitmiş diye kararlı konuşmak yanlış.

bizde avrupada adam bulamiyoruz fransadan birileri olursa saglam bir piyanist arkadas bana ulassin ama lutfen isinde profesyonel olanlar msj yollasin