• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

popstarlar ile kayıt yaptık tyros 2 üzerinde, ses kalitesine siz karar verin

hakan-çebi

**Vip**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.hakancebi.com
Enst.
tuşlu çalgılar
selam, tyros 2 üzerinde audio kayıt yaptık. bilgisayarda mp3 e çevirdim, diğer tüm işleri tyros 2 de yaptım. birincisi sözlü diğeri sözsüzdür. aletin kayıt kalitesine hayran kaldım. yorum sizin.

vokal - popstar mikdat akbulut
elektro bağlama - popstar ramazan küçük
klavye - hakan çebi

Cevap: popstarlar ile kayıt yaptık tyros 2 üzerinde, ses kalitesine siz karar verin

valla hakn ben dinleyemedim tekrar kontrol edermisin

Cevap: popstarlar ile kayıt yaptık tyros 2 üzerinde, ses kalitesine siz karar verin

başarılı bulduğumu belirtmek istedim....
özelliklede 2. linkteki elektro ve çalan arkadaş oldukça iyi....

Basarilarinizin devamini dileriz.Tesekkurler

frden slmlar usdat yamahanin kalitesini dunya taniyor turkiye yeni uyaniyor elektorda super calinmis alettedeki ritimlerde sahane ellerinize saglik insallah ritimi paylasima verirsinizde bizde kullaniriz

Bende tyros 2 kullanıyorum gerçektende ses kayıt kalitesi çok iyi demolar güzel olmuş....

gayet güzel.

teşekkürler beğendiğinize sevindim

başarılarınız devamı dilerim. emek ve paylaşımınız için teşekkürler... durmak yok hakan hocam demolara devam...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri