• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Potpori

• Konbuyu başlatan ARIKAN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 20
  • Görülen : 4K
Cevap: Potpori

Ben çok beğendim.. çalışırken sıkılmıştım ilaç gibi geldi.

eline,yüreğine sağlık.harika bir çalışma olmuş abi.başarılarının devamını dilerim.

Ritimi göremedik.

Abi org üzerinden çıkaramadım ritmi ancak, bilgisayarda bulunan yedekleme içerisinde ritmin bulunduğu stilbankı ekledim. Listede bulunan 15. sıradaki Pa1x 2/4 isimli ritim... Onu sen directhd veya usb üzerine yükleyerek bakarsın artık. Kusura bakma ben org üzerinden beceremedim, hata veriyor...

Ekli dosyalar

• USER02.rar
    383.2 KB · Görülen: 107
  • ritim liste.txt
    674 bayt · Görülen: 263

Abi org üzerinden çıkaramadım ritmi ancak, bilgisayarda bulunan yedekleme içerisinde ritmin bulunduğu stilbankı ekledim. Listede bulunan 15. sıradaki Pa1x 2/4 isimli ritim... Onu sen directhd veya usb üzerine yükleyerek bakarsın artık. Kusura bakma ben org üzerinden beceremedim, hata veriyor...

Çok teşekkür ederim. Bir deneme yaparım şimdi. Tekrar sagol varol

parça seçimleri çok güzel harika bir potbri olmuş.bir çoğunu bende söylüyorum.ellerine sağlık ARIKAN..

parça seçimleri çok güzel harika bir potbri olmuş.bir çoğunu bende söylüyorum.ellerine sağlık ARIKAN..

teşekkür ederim.ben polisevinde yaptığım programlarda, beraber çalıştığım solistlerin repertuarında bu parçalar bulunmadığından genelde böyle enstrumantal çalardım...

Yüreğine sağlık bide senin slowlarını dınleyelim abi:)