• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Power arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Power arıyorum

power olarak bilemem ama Behringer 1832 mixeri bu sezon kullandık. Gecen sezon soundcraft powered mixer kullanmıstık. tonlama olarak behringer daha iyi sonuc verdi diyebilirim. Ama bunda kabinlerin değişmesi de etkili olabilir. Onceden Electrovoice un düsük wattl modelleri yerine b&c nin güclü birmodeli gelmişti. powerda servo pl2400idi.

tüm behringer power ların ortak ozelliğidir çok ısınması ve çabuk clip atması..
lakin bu güne kadar kullandığım behringer marka bi power anfi de ses bozulması yanma şişme gibi problem yaşamadım.. ep1500 ep 2500 ep4000

yanlış anlaşılmasın behringer iyi markadır da demiyorum. bana göre orta sınıfın biraz altında bi marka.. ama sıkıntı yaşatmıyor..

Behringer bence sokak düğünü çalan arkadaşlar için en ideal vede fiyatına göre çok performans sağlayan bir marka, çok duydum belli zaman sonra şişiyo performansı kayboluyo diyeni ama ben daha hiç sıkıntı yaşamadım kullanıdığım dönemde.Alman malı çinde üretim yapan bir markadır okadar dayanıklıdır ki boyası atana kadar ısınır, kısa devrede çıkışını kapatır ama genede yanmaz en azından ben yakamadım

yapaha p5000s var. Tamir vs görmemiş tertemiz.

İnter-m cm20.5 düşünebilirsin. Artık sıfırı yok, 2.el bulabilirsen işini görür .

tüm behringer power ların ortak ozelliğidir çok ısınması ve çabuk clip atması..
lakin bu güne kadar kullandığım behringer marka bi power anfi de ses bozulması yanma şişme gibi problem yaşamadım.. ep1500 ep 2500 ep4000

yanlış anlaşılmasın behringer iyi markadır da demiyorum. bana göre orta sınıfın biraz altında bi marka.. ama sıkıntı yaşatmıyor..

Musiciansfriens.com sitesinde Ep4000 modeli crown ile boyölcüşüyor. ratingleri en üst düzeyde olanların arasında. orta sınıfın altında sözünü haketmiyor:) hatta üzerinde. ep1500-ep2500 zaten düşük cıkışlı powerlar. Güclü kabinler bağlanırsa doğal olarak ısınır hatta yanar bile.
ep4000 in ise clip atması daha onceki mesajlarda da bir arkadasımızın acıkladıgı gibi mixer sinyalinin fazla gelmesi. Mixer cıkış desibeli daha düşük bir düzeye ayarlanıp ses mümkünse powerdan acılmalı bence.

yaklaşık 3 yıldır düğünlerde 2 adet ep2500 1 adet 1500 1 adet phonic max2500 1 adet omcrown dynamic III kullanıyorum 4 sub 4 kule 2 monitör kuruyorum en çok yükü çekenlerde ep 2500 ler şu ana kadar beni yolda bırakmadı öok ısındı ama seslerde düşme çıkış yakma fean bişi olmadı bence tam düğüncü işi bu arada benim mixerimde behringer 1832fx

yaklaşık 3 yıldır düğünlerde 2 adet ep2500 1 adet 1500 1 adet phonic max2500 1 adet omcrown dynamic III kullanıyorum 4 sub 4 kule 2 monitör kuruyorum en çok yükü çekenlerde ep 2500 ler şu ana kadar beni yolda bırakmadı öok ısındı ama seslerde düşme çıkış yakma fean bişi olmadı bence tam düğüncü işi bu arada benim mixerimde behringer 1832fx

1832 bende kullanıyorum hatta soundcraftı hic aramıyorum. kötüleyenleri anlamıyorum. acaba ne gibi sıkıntılar yaşadılar. klavyem pa800 ve evde kendi speakerlarında aldıgım sesi birebir alıyorum.
ep2500 ısınıyor yazmıssınız. onlara bağlı olan kabinler kac wattı ?

1832 bende kullanıyorum hatta soundcraftı hic aramıyorum. kötüleyenleri anlamıyorum. acaba ne gibi sıkıntılar yaşadılar. klavyem pa800 ve evde kendi speakerlarında aldıgım sesi birebir alıyorum.
ep2500 ısınıyor yazmıssınız. onlara bağlı olan kabinler kac wattı ?

benim bağladığım hoparlörler 45 cm 18' subbas 1000x2 2000 wat yani birde arada crosover kullandığım için ısınıyor. bazen kapalı yerlerde kule takıyorum kulede tabiyki ısınma normal derecede ama subbasta hele birde crosover bağlayınca ısınıyo oda normal diyorum yanii

benim bağladığım hoparlörler 45 cm 18' subbas 1000x2 2000 wat yani birde arada crosover kullandığım için ısınıyor. bazen kapalı yerlerde kule takıyorum kulede tabiyki ısınma normal derecede ama subbasta hele birde crosover bağlayınca ısınıyo oda normal diyorum yanii

1000 lik subbusları calıstırması bile harika. boşver ısınmayı:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...