• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Power-mixer hakkında

• Konbuyu başlatan mhmt06
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 0
  • Görülen : 883
Enst.
elektro bağlama
Arkadaşlar konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum. Lakin evde saz, Mikrofon ve ritim için pc yi bağlayabileceğim amfili mixer bakıyorum. Kutu amfi aldım ama kanal sayısı 2 olduğu için kullanamıyorum. En az 3 kanallı olacak şekilde power-mixer arıyorum. Reverb ve ekolayzer özelliği olmasını istiyorum. Şu modellere baktım ama bilgisi olan varsa benimle paylaşırsa sevinirim. Şimdiden teşxekkürler...

- D-Sound SPM4D D-SOUND 4 KANAL POWER MİXER - Mekse Mikser sahibinden.com'da - 170979507
- Behringer 1202 FX Behringer 1202 FX - Behringer Mikser sahibinden.com'da - 181929441
- Osawa CRX-608 OSAWA CRX-608 2 X 250 WATT - Osawa Mikser sahibinden.com'da - 143287861

Yukarıdaki modeller gibi bir şey bakıyorum. Bilgilendirirseniz çok makbule geçer.
Ayrıca elimde LANEY LR-20 kutu gitar amfisi var, evden dışarı çıkmadı. Benim istedğim power-mixerle takas düşünülebilir.