• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Profilimde değişiklik yapamıyorum.

Müziksiz Asla

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Pa600Qt
Resmi sildim halen duruyor. Enstrüman ekliyorum hata mesajı veriyor. Sadece yaşı göster diyorum yine hata veriyor. Hiçbir değişiklik yapamıyorum! Chrome ve explorer'da da denedim olmuyor olmuyor olmuyor.

Cevap: Profilimde değişiklik yapamıyorum.

Aynı gün içerisinden birden fazla değişiklik yapamaya bilirsin. Bir sonra ki gün (24 saat sonra) gene dene. Kolay gelsin Saygılarımla,

Aynı gün içerisinden birden fazla değişiklik yapamaya bilirsin. Bir sonra ki gün (24 saat sonra) gene dene. Kolay gelsin Saygılarımla,

Son 10 gündür hiçbir değişiklik yapamıyorum.Aldığım hata mesajı ; Bu alandaki please write : turkpiyanistbirligi yazılımınız öngörülen Formatta değildir. Lütfen bu alanın açıklamasını okuyun.

Son 10 gündür hiçbir değişiklik yapamıyorum.Aldığım hata mesajı ; Bu alandaki please write : turkpiyanistbirligi yazılımınız öngörülen Formatta değildir. Lütfen bu alanın açıklamasını okuyun.

"turkpiyanistbirligi" yazısını orada gördüğünüz şekilde "Plase write" alanına yazmanız gerekiyor. Aksi halde kaydetmeyecektir...

"turkpiyanistbirligi" yazısını orada gördüğünüz şekilde "Plase write" alanına yazmanız gerekiyor. Aksi halde kaydetmeyecektir...

10 gündür ben orayı nasıl kaçırmışım her yeri kurcaladım farklı tarayıcılar bile denedim bir sürü şey yaptım ama o basit şeyi kaçırmışım. Teşekkür ediyorum.