• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Program Sesleri?

• Konbuyu başlatan maxman
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 3
  • Görülen : 2K

maxman

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
-
merhaba ,, 2 aydır korga yenı gectım.pa800 ıcın dugunlerde kullanılan lead seslerden arıyorum tek ses halınde set degıl.. çıftetellılerde falan meyanlarda kullanılan sesler yardmlarınız beklıyorum

Cevap: Program Sesleri?

Hemserim özel mesajda yazdim nasil ve nerden bulabilirsin diye...

Merhabalar carsi_isvicre bilgilerimizi özelden paylasım yapmasakta bu işlemleri bilmeyen arkadaşlar da faydalansalar nasıl olur forumlar paylasım siteleridir bilgiler paylasılırsa daha üretici oluruz teşekkürler kolay gelsin

bula bilecegi yerler foruma sakıncalı ise yönetici arkadaşlar geregini yaparlar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Program Sesleri?

Merhabalar carsi_isvicre bilgilerimizi özelden paylasım yapmasakta bu işlemleri bilmeyen arkadaşlar da faydalansalar nasıl olur forumlar paylasım siteleridir bilgiler paylasılırsa daha üretici oluruz teşekkürler kolay gelsin

bula bilecegi yerler foruma sakıncalı ise yönetici arkadaşlar geregini yaparlar

Aybala özelden yazdigim editledigim sette ki sesleri ve ritmleri yolluyabilecegimi yazdim...ayrica herhangi bir yerin yada birseyin reklamini yapmam gerekde duymam...kisileride tanimadan bilmeden bu sekilde yargilama...kimsede polimige girmek istemiyorum bu konu benimicin kapanmistir...