• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

psr-9000'e çamur atan arkadaşlar

ersineren1970

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
bağlama 4 ve 6 telli.....org,ud
nakite ihtiyacım var.sitelerdeki bazı çok bilmiş ve hiç bu aleti kullanmayan arkadaşların yüzünden akşama kadar alıcı arkadaşlara dert anlatıyorum cevap veriyorum.yapmayın.yamahanın sözü geçen ustaları dr.salim batuh,orhan gibi arkadaşlar bile bu aleti övüyor kötülemiyor.sağolsun bir çok arkadaş bana set kit ritim gönderiyor.bunları biriktirip alan arkadaşa vereceğim.ama bu saçma sapan sözlerden dolayı aleti satamıyorum.alet bende ve izlenimim şu.pa800 gibi açılışı.türkçesi bu.özellikle psr9000 i kullanmayan arkadaşların sözüne bakmayın.bende aletimi satıyorum.sırf bu dedikodulardan bıktım.adam ömründe görmemiş bu aleti kulaktan dolma konuşuyor.bendeki alet 64mb rem dolu.açılışı 3.dakika30 saniye sürüyor.he sample kullanmazsan açılışı 2 ile 3 saniye arası.yok damacana gibi.yok set siliyomuş.yok çok ağırmış.sen pa2x pa1x taşıdınmı.adam orgun ağırlığını pa80 le or700 ile gw8 ile kıyaslıyor.ayıptır ya.58 watt hoperlör var.hangi aletde duydun bu gücü.orgun soundunu org başında veya tesisatta denedinmi.madem eski alet.pichmenderi bozuk varmı bu zamana kadar bir psr9000.sample atılan aletlerin fiyatı nedir şimdi.kaç tane psr9000 tamire gitmiş 12 senedir.iddia ediyorum.orgun ses kalitesini gerçekten duyan bir orgcu kolay kolay başka aletin soundundan hoşlanmaz.peki varmı vocader özelliğinden konuşan.hep nevale derdi sonra ram yak sonra aleti elden çıkar sonra alet tutulsun.sonrada bu aletlerin piyasası yok.mağazacıda tamircide ketron xd9,yamaha psr9000 gibi aletleri sevmez çünkü alet yıllarca taş gibi kardeşim bozulmuyor yani.işin özeti bu.

Cevap: psr-9000'e çamur atan arkadaşlar

Hocam çok dertlenmişsiniz, yazdıklarınızda da haksız değilsiniz hani...
Ama maalesef bu ülke müzisyeninlerini tuhaf ve aşılamayan bir tarafı var.Hoş bir araba almaya kalksanızda benzer laflar duyarsınız...
Maalesef bu böyle, bilmediğimiz şeyler hakkında o kadar çok seviyoruz ki konuşmayı...!
Hayırlı satışlar dilerim, bu aleti yaklaşık yarım saat çalmış ve duyduklarım karşısında çok şaşırmıştım.Bu kıymeti bilinmesi gereken bir alet bence...

Ch.

Cevap: psr-9000'e çamur atan arkadaşlar

benim anlamadığım bu kadar ii denen alete niye talep olmamış.baz aletler ise talep patlaması yapmış.bi ara ben de düşündüm ama danıştığım üstadlar aman alma demişlerdi.son sahibi olursun diye uyarmışlardı.bazı üstadlar da çok süper alet demelerine rağmen ne hikmetse hiç aleti alan olmamış.geçenlerde metin elek.de tamire gelmiş bi 9000 görmüştüm.boyu pek de abartılı gelmedi bana.bu konuda bir forum yapalım desem artık o kadar çok yeni org var ki piyasada kimsenin ilgileneceğini sanmıyorum...ama her kör satıcının bir kör alıcısı var derler.kısa zamanda satılmasını temenni ederim.saygılar...