• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

psr emo usb güncelleme

Cevap: psr emo usb güncelleme

Ritim yazan biri olarak ritim yazmak öyle kolay bir iş değilki her dakka istediğiniz olsun biraz uğraşırsanız sizlerde ritim yazabilirsiniz

Sırf şu ritm azlığı nedeniyle bundan sonra Korg kullanmaya karar verdim.Yamahada sadece bir kaç kişinin eline bakıyor. Ritmler her ne kadar çok güzel olsada insan belli bir süre sonra sıkılıyor ve yeni ritmler bulabilmek istiyor (Yamahada pek bulabildiğimi söyleyemem).Setlerde de genelde hep halay,roman vs düğüne yönelik ritmler çogunlukta oluyor amatör bir ev kullanıcısı olarak her ay güncel bir pop vs parçasının ritmine ulaşabilmek güzel olurdu açıkçası

Hiç kimse sizin düşündüğünüz ritmi yazmaz herkesin ritim duygusu. farklıdır şu ritim yok durumuna fazla inanmıyorum

Sırf şu ritm azlığı nedeniyle bundan sonra Korg kullanmaya karar verdim.Yamahada sadece bir kaç kişinin eline bakıyor. Ritmler her ne kadar çok güzel olsada insan belli bir süre sonra sıkılıyor ve yeni ritmler bulabilmek istiyor (Yamahada pek bulabildiğimi söyleyemem).Setlerde de genelde hep halay,roman vs düğüne yönelik ritmler çogunlukta oluyor amatör bir ev kullanıcısı olarak her ay güncel bir pop vs parçasının ritmine ulaşabilmek güzel olurdu açıkçası

vallah kardesım alette rıtım devamlı var ama su bı gercek yıllarca korg kullandım rıtımlee setı setler hep aynı ahmet set mehmet sewt 500 tane set var mende hepsı bırbırının aynı yamahada soundlar cok temız ve net gelıyor ....bu bır gercek yamahadakı ses kartı korgta yok bu da bır gercek

tyors 5 fiyatından dolayı ulaşılamaz gibi dediğniz gibi şu anda aynı set var bu ay içerisinde 50 adet t5 güncellemesi gelecek ve t5 için emrah bundan sonra t5 farkı için çalışacagını söyledi bizleride boş bırakmayacagını söyledi birebir kendim konuştum şartlar ne olursa olsun yamahacı olmak ayrıcalık bencee çok mutluyum yamahacı oldugum için