• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Psr or700tr v2 Plus Bilgiler ve Demolar

• Konbuyu başlatan BaTuH
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 13
  • Görülen : 13K

BaTuH

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha Keyboards
Arkadaşlar nedense demoları dinlemekte zorluk çekiyoruz veya forumda biraz araştırma yapmaktan kaçınıyoruz.. Bu yüzden demoları bir konu altında topluyorum ve bu konu devamınındada buraya linkleri sürekli koyup güncellemiş olacağım..Edinmek istediğiniz bilgileri ve demoları bu konudanda takip edebilirsiniz..

Cevap: Psr or700tr v2 Plus Bilgiler ve Demolar

Cok saol, benim gibi bakar görmezler için güzel olmuş derli toplu :)

Batuh teşekkürler gerçekten çok güzel projeler ortaya koydunuz Dr salim olsun desteklerinden dolayı Can Bey olsun maddi anlamı geçiyorum ki bazı aletlerde 10 düğün parasıda veripde destek göremeyen müzisyenlerimiz var. bu nedenlerden dolayı alete manevi anlamda çok sahip çıkılıyor ve destek görüyor neredeyse 2 sene oldu yanılmıyorsan or700 çıkalı hala destekleniyorsa ki bu plus güncellemeside baya sürecektir. ve can bey son açıklamalarında mp3 vocader olayınıda yaparsa bu aleti kimse tutamaz şu andada öyle zaten aynı ayardaki aletlere göre çok performanslı buda sizin sayenizde sağolun. Teşekkürler

bu gün can abiye gittim sağolsun fazla beklemeden değiştirdi çipleri ekibi de on numara kişiler
senin ve salimin kulaklarını baya çınlattık :D:D

kardeşlik senin ve salimin bilmediğim emek veren herkeze tşk ler gayet güzel olmuş

bilgilendirme ve bu güzel çalışmalar için teşekkürler...

Güzel bir çalışma olmuş.Tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık.

selamlar.yaklaşık 6 aydır yurtdışındaydım haberim yok gelişmelerden.v2 plus yaptırmaya değiyormu gerçekten?yani iyi bişeyse bende yaptırayım or700 v2 var bende.aslında acaip sıkıcı bi cihaz ama aldık bi kere napalım..

Merhaba Çok kıymetli yamaha dostları,
ben yamaha ailesine yeni katıldım, anladımki çok geç kalmışım ,
or700 v2 plus ım var , or 700 un üzerinde ilk gelen arap ve diger ritimlerini bulmam mumkun olabilirmi aceba , bu konuda kime müraca etmeliyim kıymetli dostlar,
saygılarımla

selam dostlar.ben yeni bir klavye aldım yamaha psr-s710.bu klavyeye hangi ritim setlerini önerirsiniz.bende şu an yamaha a 1000,nin ritim seti var.ayrıca ses yazılımı iyi değil ne yapabilirim.saygılar

linkler bozulmuş bi el atın mimkinse