• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Psr s650 koma yardım?????

gumustilki

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
şimdilik yok
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=PLOs1gRJnUQ"]yamaha s650 videovideo-2012-05-29-20-03-56.mp4 - YouTube[/ame]
Arkadaşlar bu linkteki demoda arkadaş KOMA yı hangi notalara vermiş yardımcı olursanız sevirim. Şimdiden teşekkürler...:)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Psr s650 koma yardım?????

Selam,

Psr s650 ye koma verilmiyor, cihazın içinde ARABİC1 ve ARABİC2 hazır komalı hali mevcut- dışardan tuşlara ayrı ayrı koma ancak iphone veya ipad cihazlara yamaha oriental scala programı ve ara kablo ile veriliyor.
Saygılarımla,
Savaş ELVAN

peki savaş hocam hazır koma bile olsa hangi notalara verilmiştir komalar tahminin?

yuh yok mu koca sitede koma dan anlayan?

Merhaba arkadaşlar.. s650 de nasıl koma yok diyorsunuz anlamıyorum. Function tuşuna basıp ilerlediğinizde "scala" kısmı gelince koma değerini ayarlıyorsunuz. Ben koma değeri olarak -60 verdim . Türk müziğine daha uygun. Şimdi çaldığınız karar seslerine göre koma alan notaları yazıyorum...
re karar B E
mi karar C# F#
La karar B F#

abicim sağolasın da ben başka birşey sormuştum istediğim cevap bu değil. Yok mu bir bilen?

Görüntü yok ki izleyip söyleyim :)

BATUH HOCAM Video kaldırılmış hemde tam senin cevap vereceğin zaman şanş işte yine de sağolasın üstadım