• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ram Kapasitesi 44732

Cevap: Ram Kapasitesi 44732

1x in şeması bende de var. ramları edo yüksek takarsan ,os olmadan görme şansı yok. başka bir değişikliği zannedmiyorum. mesela 32+32 ram 64+ 32 de pcm toplam 96mb eder de..... os sınırlaması var.

Benim duyduğum kadarıyla sadece yazılımla yükseltmek mümkün ama bu işi yapabilecek insanlar korg'la başlarının belaya girecek olması nedeniyle girmiyorlar böyle bir olaya. Bence kesinlikle uğraşmaya ve masrafa değer bu cihaz için.

Bu arada benim sorunumda çözülmedi tabi. Son olarak yarın akşam sample'ları silip tekrar yükleyeceğim. Birde benim cihaz açılışta transpose değeri -4 le başlıyor ama sadece görüntüde, ton olarak 0 da. Transposeyi kullanıyorum ondada sorun yok. Transpose ayarı ilk performansa bağlı ama yinede başka bir global durumu düzeltebilirmi acaba?

baya merak ettım 1xi deneyecegım

Pa80 tadınıda alırsın, doğru bir düzenlemeyle pa3x tadınıda alırsın bu cihazdan. Benim analizim böyle ve hoparlörlü modelinde kendi hoparlöründen çok güzel ses veriyor.